• امروز : پنج شنبه - ۶ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 25 April - 2024
4

میناسادات تقوی برگزیده جشنواره سراسری قرآن دانشگاه فنی و حرفه‌ای شد

  • کد خبر : 17539
  • 17 تیر 1402 - 9:41
میناسادات تقوی برگزیده جشنواره سراسری قرآن دانشگاه فنی و حرفه‌ای شد
سیناخبر- میناسادات تقوی از آموزشکده فنی دختران شهرضا رتبه اول حفظ فراز‌های نهج‌البلاغه در جشنواره سراسری قرآن دانشگاه فنی و حرفه‌ای را کسب کرد.

به گزارش روز شنبه سیناخبر مراسم اختتامیه سی‌اُمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه فنی و حرفه‌ای، برگزار و طی آن از نفرات برتر این جشنواره، تجلیل شد.

مرحله نهایی سی اُمین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای با حضور ۳۰۰ شرکت‌کننده در دو گروه بانوان و آقایان برگزار شد.

این مسابقات در ۳۱ رشته و ۹ بخش شامل بخش‌های آوایی، معارفی، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، هنری، ادبی، فناوری، پژوهشی و نوآفرینی قرآنی برگزار شد، از این بین بخش‌های فناوری، پژوهشی و نوآفرینی قرآنی به صورت غیر حضوری برپا شد.

مراسم اختتامیه این رویداد در دانشکده شهید محمد مرتضوی مشهد، برگزار و طی آن از برگزیدگان بخش‌های مختلف تجلیل شد.

برگزیدگان این مسابقات به سی و هفتمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور که نیمه‌های مرداد سال جاری به میزبانی دانشگاه فرهنگیان در ارومیه برگزار می‌شود، راه می‌یابند.

اسامی نفرات برگزیده این جشنواره به شرح زیر است:

* بخش آقایان

** قرائت تحقیق

امیرحسین ظهیری یوسف‌آباد از آموزشکده شهید بهشتی ارومیه رتبه اول

سامان سبحانی از آموزشکده فنی شهید چمران رشت رتبه دوم

میلاد جعفری از آموزشکده فنی پسران بروجرد رتبه سوم

** قرائت ترتیل

محمدمهدی طالبیان از آموزشکده فنی پسران قم رتبه اول

حسین سواری از آموزشکده فنی شماره یک شهید چمران اهواز رتبه دوم

غلامرضا مجدم از آموزشکده فنی شماره یک شهید چمران اهواز رتبه سوم

** حفظ پنج جزء‌

مصطفی عساکره از آموزشکده فنی شماره یک اهواز رتبه اول

احمد عالمیان از آموزشکده فنی لارستان رتبه دوم

مهدی صادقی از آموزشکده فنی شماره دو اصفهان رتبه سوم

** اذان

یونس سائی از دانشکده فنی شهید منتظری مشهد رتبه اول

عباس صالحی میانرود از آموزشکده فنی پسران محمودآباد رتبه دوم

محمدامین جمشیدی از دانشکده فنی و حرفه‌ای انقلاب اسلامی رتبه سوم

** مداحی

امیرحسین خدایی ساری نصیرلو از دانشکده فنی پسران اردبیل رتبه اول

محمدیاسین حبیبی‌کیا از دانشکده فنی پسران کرمان رتبه دوم

محمدجواد مهریزی از دانشگده فنی و حرفه‌ای انقلاب اسلامی رتبه سوم

* بخش بانوان

** قرائت ترتیل

سعیده غفاری از آموزشکده فنی دختران اصفهان رتبه اول

معصومه متقی از آموزشکده فنی دختران مشهد رتبه دوم

فاطمه قورچیان از آموزشکده فنی دختران اهواز رتبه سوم

** حفظ پنج جزء

حدیثه پرنیان از آموزشکده فنی دختران ولیعصر تهران رتبه اول

فائزه دهقانی‌زاده بغدادآبادی از آموزشکده فنی دختران یزد رتبه دوم

* رشته‌های مشترک

** آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن

فاطمه شهیتی از آموزشکده فنی دختران خوانسار رتبه اول

زینب شجاع از دانشکده فنی دختران ولیعصر تهران رتبه دوم

مضیه جمالی از آموزشکده فنی دختران نیشابور رتبه سوم

** آشنایی با احادیث

علی طلوعی از دانشکده فنی مشهد رتبه اول

محمدرضا مومنی از دانشکده فنی پسران کاشان رتبه دوم

ملیحه آردی از آموزشکده فنی دختران شیراز رتبه سوم

فاطمه ابوطالبی از آموزشکده فنی دختران خوانسار شایسته تقدیر

** آشنایی با سیره معصومین (ع)

محمدهادی میثاقی از آموزشکده فنی پسران بندرعباس رتبه اول

رضا حیدرپور از آموزشکده فنی بابل رتبه دوم

ریحانه‌السادات صالحی از آموزشکده فنی دختران بابل رتبه سوم

** حفظ موضوعی قرآن

زهرا شکرآمیز از آموزشکده فنی دختران خوانسار رتبه اول

مهدی بهشتیان از دانشکده فنی مشهد رتبه دوم

احمد رحمانی از آموزشکده فنی شماره یک ساری رتبه سوم

** احکام

اکرم نقدی‌پری از آموزشکده فنی دختران ولیعصر تهران رتبه اول

زهرا بیات از آموزشکده فنی دختران قائم زنجان رتبه دوم

مهدی زواره محمدی از دانشکده فنی دختران شریعتی تهران رتبه سوم

** پرسمان معارفی

سحر محمدی‌اقدم از آموزشکده فنی دختران تبریز شایسته تقدیر

علی‌اکبر موسوی از آموزشکده فنی شهرکرد شایسته تقدیر

** سبک زندگی اسلامی

الهه حسن‌پور از دانشکده فنی دختران نیشابور رتبه اول

نسرین لطفی از آموزشکده فنی دختران خرم‌آباد رتبه دوم

فهیمه صادق‌زاده از آموزشکده فنی جاجرم رتبه سوم

** معارف نهج‌البلاغه (کتبی)

زهره آقایی عاشق‌آبادی از آموزشکده فنی دختران قم رتبه اول

نیلوفر قلج‌خوانی از آموزشکده فنی دختران زنجان رتبه دوم

مهری ساعتی‌عصر از آموزشکده فنی دختران همدان رتبه سوم

** حفظ فراز‌های نهج‌البلاغه

میناسادات تقوی از آموزشکده فنی دختران شهرضا رتبه اول

سینا کدخدایی از دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید صدوقی یزد رتبه دوم

نرگس ابراهیمی از آموزشکده فنی دختران نجف‌آباد رتبه سوم

** معارف صحیفه سجادیه (کتبی)

محمد وکیلی ازغندی از دانشکده فنی مشهد رتبه اول

محمدسجاد شهباز از دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان رتبه دوم

زهرا میرزایی از آموزشکده فنی دختران خوانسار رتبه سوم

** نوآفرینی قرآنی (ایده‌شو)

فاطمه پوریوسفی از آموزشکده فنی دختران رشت رتبه اول

عسگری از آموزشکده فنی دختران رشت رتبه دوم

** خوشنویسی

مریم کشاورز از آموزشکده فنی دختران مشهد رتبه اول

فاطه غیوری از آموزشکده فنی دختران رشت رتبه دوم

سیدعلیرضا حبیب‌زاده از آموزشکده فنی پسران رشت رتبه سوم

** نقاشی

شمسی فرسوده‌ثانی از آموزشکده فنی دختران شریعتی تهران رتبه اول

زهرا زینی از آموزشکده فنی دختران شیراز رتبه دوم

اکرم منصوری از آموزشکده فنی دختران مشهد رتبه سوم

** عکاسی

مهرناز قنبری از آموزشکده فنی دختران بوشهر رتبه اول

مهسا ارجمند از آموزشکده فنی دختران شیراز رتبه دوم

مریم نقاشی تبریزی از آموزشکده فنی دختران بندرعباس رتبه سوم مشترک

امین نجاری از آموزشکده فنی شماره دو ساری رتبه سوم مشترک

** تذهیب

فاطمه زهدی از آموزشکده فنی دختران مشهد رتبه اول

زینب دواشی از آموزشکده فنی دختران نجف‌آباد رتبه دوم

لیلا احمدی یگانه از دانشکده فنی دختران زنجان رتبه سوم

** معرق و منبت

هاجر فلاح حق‌گو از آموزشکده فنی دختران رشت رتبه اول

امیرحسین، ولی پور از آموزشکده فنی شماره یک ساری رتبه وم

فاطمه وکیلی آرزو از آموزشکده فنی دختران همدان رتبه سوم مشترک

محمدرضا قاسمی از دانشکده فنی شهید باهنر شیراز رتبه سوم مشترک

** طراحی پوستر

پوریا داماد‌غرویان از آموزشکده فنی شماره دو ساری رتبه اول

مارال غلامی از آموزشکده فنی دختران سمنان رتبه دوم

فاطمه‌زهرا چیتگر از آموزشکده فنی دختران بابل رتبه سوم

** شعر

زهرا نجفی‌خاتون‌آبادی از آموزشکده فنی دختران اصفهان رتبه اول

زهرا طهماسبی بلداجی از آموزشکده فنی دختران شهرکرد رتبه دوم

جواد خانی‌زاده از آموزشکده فنی پسران رشت رتبه سوم

** فیلم کوتاه

سیده‌محیا موسوی‌نیا از آموزشکده فنی دختران شیراز رتبه اول

مائده شریفی از آموزشکده فنی دختران شریعتی شایسته تقدیر

مروارید روشن‌ضمیر پشکه از آموزشکده فنی دختران شیراز شایسته تقدیر

** تولید نرم‌افزار و اپلیکیشن

محمدمهدی ربیعی از آموزشکده فنی پسران علامه حسن‌زاده آمل رتبه اول

محمدرضا خوشی از دانشکده فنی شهید منتظری مشهد رتبه دوم

امیرحسین قاسمی از آموزشکده فنی زنجان رتبه سوم

علی فیض‌آبادی از دانشکده فنی شهید منتظری مشهد شایسته تقدیر

** تولیدات رسانه‌ای

هلیا توانایی از آموزشکده فنی دختران شیراز رتبه اول

یاسین تاجیک از آموزشکده پسران سمنان رتبه دوم

نگین فیروزی از آموزشکده دختران سمنان رتبه سوم مشترک

فاطمه رضایی از آموزشکده دختران سبزوار رتبه سوم مشترک

سارا قاسم‌آبادی از آموزشکده دختران سمنان شایسته تقدیر

** مقاله‌نویسی

سمانه محمدیان از آموزشکده فنی خرم‌آباد رتبه اول

حاینه بهره‌وران از آموزشکده فنی دختران تبریز رتبه دوم

مژگان عزتمند از آموزشکده فنی دختران تبریز رتبه سوم

لینک کوتاه : https://sinakhabar.ir/?p=17539

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.