کد خبر : 92604 دسته : سیاسی واقتصادی
تاریخ انتشار : Feb 14 2018 8:54PM - 2018/02/14
1 نفر 0 نفر

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت:

زمین رایگان در اختیار خانه های خیرساز قرار می گیرد

سیناخبر - معاون وزیر راه و شهرسازی در سفر به شهرضا ضمن بازدید از پروژه های مربوط به مسکن و مصلی نماز جمعه شهرضا گفت: در هر جای کشور اگر خیران مسکن ساز بخواهند ساختمانی احداث کنند زمین رایگان در اختیار آنها قرار می دهیم.

زمین رایگان در اختیار خانه های خیرساز قرار می گیرد


معاون وزیر راه و شهرسازی در سفر به شهرضا ضمن بازدید از پروژه های مربوط به مسکن و مصلی نماز جمعه شهرضا گفت: در هر جای کشور اگر خیران مسکن ساز بخواهند ساختمانی احداث کنند زمین رایگان در اختیار آنها قرار می دهیم.
حمیدرضا عظیمیان افزود:  زمین احداث خانه های دو معلول و بیشتر نیز به صورت رایگان در اختیار قرار می گیرد.
عظیمیان تصریح کرد: در این خصوص برای ۷ هزار و ۲۰۰ خانوار در کل کشور برنامه ریزی شده است که تاکنون ۲ هزار و ۶۰۰ واحد آن ساخته شده و  امسال نیز ۲۰۱ واحد در دست ساخت و اقدام است.
وی از احداث خانه برای محرومان در قالب مسکن اجتماعی خبر داد وافزود: تامین زمین مسکن اجتماعی به عهده ماست و ساختمان به عهده بنیاد مسکن انقلاب است.
مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن اظهار داشت : اخیراً کمیته امداد امام خمینی(ره) و خیران مسکن ساز نیز به این موضوع ورود پیدا کرده و  وظیفه داریم تا هر کدام یک از این ارگان ها بخواهند ساختمان و مسکن احداث کنند زمین آن را به قیمت دولتی در اختیار این سازمان ها قرار دهیم.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang