کد خبر : 228631 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jan 23 2021 9:44AM - 1399/11/04
0 نفر 0 نفر

به مناسبت دهه فجر

تخفیف 25 درصدی عوارض شهرداری شهرضا اعمال می شود

سیناخبر- سخنگو و عضو شورای شهر شهرضا گفت: به مناسبت دهه فجر و مناسبت های مذهبی پیش رو، تخفیف 25 درصدی عوارض شهرداری شهرضا اعمال می شود.

تخفیف 25 درصدی عوارض شهرداری شهرضا اعمال می شود

به گزارش سیناخبر مهدی صالحپور صبح امروز پنجشنبه در گفتگو با سیناخبر بیان داشت: شهردار شهرضا برای اختصاص تخفیف 15 درصدی عوارض و بهای خدمات شهرداری به مناسبت آغاز دهه فجر، ولادت حضرت زهرا(س)، سالروز ۲۲ بهمن و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همچنین میلاد با سعادت امام علی (ع) لایحه ای به شورای شهر تقدیم کرد.

صالحپور افزود: بر اساس این لایحه که به تصویب شورای شهر رسید، مقرر شد کاهش عوارض و بهای خدمات به میزان ۱۵ درصد مازاد بر تخفیف مصوب( جمعاً ۲۵ درصد) مربوط به فصل زمستان ۹۹ را به مدت یک ماه از ابتدای روز یکشنبه ۱۲ بهمن تا پایان وقت اداری ۱۱ اسفند اعمال شود.

وی اظهار داشت: به مناسبت سالگرد شهادت شهید همت و روز شهرستان این مصوبه به مدت یک هفته دیگر تمدید شد و تا پایان وقت اداری 18 اسفند ماه قابل اجراست.

سخنگوی شورای شهر شهرضا گفت: تخفیف 25 درصدی شامل جریمه کمیسیون ماده 100، ماده 101 قانون شهرداری ها،عوارض تفکیک، نوسازی و عمران شهری، عوارض آموزش و پرورش، 9 درصد ارزش افزوده کالا و خدمات و عوارض خودرو نمی شود.

صالحپور تصریح کرد: تخفیف فقط در صورت پرداخت نقدی اعمال شده و پرداخت قسطی شامل تخفیف نمی شود، لذا از کلیه شهروندان شهرضا تقاضا می شود هر چه زودتر برای پرداخت عوارض خود و برخورداری از تخفیف ها اقدام نمایند.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang