کد خبر : 218301 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Oct 31 2020 11:57AM - 1399/08/10
0 نفر 0 نفر

25 منزل مسکونی آسیب دیده از سیل در شهرضا در حال بازسازی است

سیناخبر- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: عملیات بازسازی 25 منزل مسکونی شهری و 4 منزل روستایی و تعمیر 200 منزل مسکونی آسیب دیده از سیل اردیبهشت ماه در حال اجرا است.

25 منزل مسکونی آسیب دیده از سیل در شهرضا در حال بازسازی است

به گزارش روز شنبه سیناخبر منصور شیشه فروش در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران که در فرمانداری برگزار شد، تصریح کرد: 48 میلیارد و 450 میلیون ریال تسهیلات بانکی و 18 میلیارد و 250 میلیون ریال کمک بلاعوض برای بازسازی مناطق سیل زده شهرستان شهرضا اختصاص یافت.

شیشه فروش بیان داشت: به هر واحد مسکونی احداثی 300 میلیون ریال کمک بلاعوض و 500 میلیون ریال تسهیلات بازسازی تعلق می گیرد که تا کنون یک مرحله از این مبالغ پرداخت شده است.

وی افزود: حفاری چاه جدید آب آشامیدنی شهر منظریه به عمق ۱۲۰ متر و هزینه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نیز پایان یافته و عملیات دیواره گذاری آن در حال انجام است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری با اشاره به وضعیت بحرانی شیوع کرونا در استان بیان داشت: 5 شهرستان استان در وضعیت بحرانی هستند و فصل پاییز فصلی بحرانی و سخت برای این بیماری است.

شیشه فروش افزود: تنها راهکار مبارزه با این بیماری استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری هوشمند است.

وی اظهار داشت: استفاده از خدمات دولت الکترونیک و سیستم های هوشمند برای دورکاری در ادارات و خریدهای اینترنتی برای مردم بهترین روش برای پرهیز از حضور در مکان های پرتجمع و شلوغ است.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang