کد خبر : 218295 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Oct 31 2020 9:55AM - 1399/08/10
0 نفر 0 نفر

تصادف محور سمیرم - حنا ۲ کشته بر جا گذاشت

سیناخبر- فرمانده نیروی انتظامی سمیرم گفت: دو نفر بر اثر وقوع تصادف بامداد روز جمعه بین یک دستگاه سواری سمند با کامیونت ایسوزو در محور سمیرم - حنا جان باختند.

تصادف محور سمیرم - حنا ۲ کشته بر جا گذاشت

به گزارش روز شنبه سیناخبر سرهنگ سهراب قرقانی اظهارداشت: بامداد جمعه با اعلام  یک مورد تصادف منجر به فوت در این محور به پلیس ۱۱۰  بلافاصله گشت انتظامی و عوامل پلیس راه به محل اعزام شدند.

به گفته وی در این حادثه رانندگی کامیونت ایسوزو با سواری سمند تصادف کرده بود که متاسفانه راننده و سرنشین سمند در دم جان باختند و راننده ایسوزو  مجروح شده است.

رییس پلیس سمیرم تصریح کرد: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان واحد تصادفات رانندگی پلیس راه  در حال بررسی است.

سرهنگ قرقانی با بیان اینکه این محور یک جاده فرعی ۳۰ کیلومتری در شرق شهرستان محسوب می شود، ادامه داد: رانندگی با سرعت مجاز و و پرهیز از عجله و شتاب نقش مهمی در کاهش حوادث رانندگی دارد.

 وی افزود: این ماه از سال روزهای پایانی برداشت محصول سیب درختی شهرستان را شاهد هستیم و به همین دلیل تردد و آمد و شد کامیون، وانت و کامیونت در همه محورهای فرعی و اصلی پرتعداد است که می‌طلبد رانندگان نیز دقت و هوشیاری بیشتری داشته باشند.

سمیرم در ۱۶۰ کیلومتری جنوب اصفهان، دارای چهار بخش شامل وردشت، پادنا، مرکزی و پادنای بزرگ، ۶ شهر شامل کُمه، سمیرم، بیده، ونک، حنا و فتح‌آباد و ۱۵۰ روستا و آبادی است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang