کد خبر : 207864 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jul 13 2020 6:35PM - 1399/04/23
0 نفر 0 نفر

مدیر شركت آب و فاضلاب شهرستان شهرضا گفت:

سامانه 122 پاسخگوی حوادث آب و فاضلاب است

سیناخبر _ مدیر شركت آب و فاضلاب شهرستان شهرضا گفت: در راستای خدمات رسانی بهتر و سریعتر خواهشمند است در صورت بروز هرگونه مشکل از جمله شکستگی شبکه توزیع داخل کوچه،شکستگی پشت کنتور آب،افت فشار و یا قطعی و...مراتب از طریق تماس با سامانه ۱۲۲ اطلاع رسانی تا موضوع سریعا پیگیری گردد.

سامانه 122 پاسخگوی حوادث آب و فاضلاب است

علی اصغر قاسمی در گفت و گو با خبرنگار سیناخبر گفت: تا کنون چهار چاه به طور کامل تجهیز شده و به مدار بهره برداری آب شرب شهرضا اضافه شده است.

وی تصریح کرد: در هیچ جای شهرضا قطع آب به طور کامل نداریم.

مدیر شبکه آبفا شهرضا گفت: تمام این چاه ها با هماهنگی و تایید شبکه بهداشت انجام گرفته است.

قاسمی با بیان این که در پی انتشارموج دوم ویروس کرونا و افزایش مصرف آب، همزمان با شروع فصل گرما باعث ایجاد افت فشار در ساعات پیک مصرف خواهد شد افزود: همشهریان تقاضا می شوددر مصرف درست و بهینه آب نهایت دقت و صرفه جویی را بکار بندند .

وی تصریح کرد: ضروری است هر خانوار با اجرای دستورات سازگاری با کم آبی و جلوگیری از قطعی یا افت فشار آب حداقل به میزان 10 درصد در مصرف آب صرفه جویی کنند.

مدیر شبکه آبفا شهرضا گفت: نصب هرگونه پمپ به صورت غیر استاندارد و مستقیم به شبکه آبرسانی جهت رفع مشکل کم فشاری آب ، اقدامی غیر مجاز می باشدو پیگرد قانونی دارد در صورت مشاهده با شماره ۱۲۲ تماس گرفته و با اطلاع رسانی به اداره آبفا ، از گسترش انجام این تخلف در سطح جامعه جلوگیری نمایید.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang