کد خبر : 197825 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jul 6 2020 9:13AM - 1399/04/16
0 نفر 0 نفر

علت موفقیت ورزشکاران شهرضا اتحاد و همدلی است

سیناخبر- نماینده مردم شهرستان های شهرضا و دهاقان گفت: یکی از علل موفقیت ورزش در این شهرستان با وجود کمبود های فراوان، اتحاد، همدلی و مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان بوده است.

علت موفقیت ورزشکاران شهرضا اتحاد و همدلی است

به گزارش روز دوشنبه سیناخبرسمیه محمودی جایگاه ورزش در کشور را کاملا مشخص دانست و گفت: ما می توانیم با سرمایه گذاری در ورزش آسیب های اجتماعی ناشی از انحرافات را کاهش بدهیم.

وی ابراز تاسف کرد که هنوز در مجلس جدید فراکسیون ورزش شکل نگرفته و ادامه داد: اینطور که مشخص هست قرار نیست در دوره حاضر فراکسیونی در مجلس ایجاد شود که البته این خلاف آیین نامه هست و موضوعی هست که ما باید پیگیری کنیم. این در حالی است که در دوره گذشته فراکسیون ورزش و جوانان داشتیم و تمام تلاش ما این بود که بتوانیم در این موارد کمکی انجام دهیم.

وی ادامه داد:  الحمدالله ورزشکاران شهرستان تلاش خوبی دارند و رتبه هایی که بدست آورده اند نشان گر همین موضوع است و این مرهون زحمات و مدیریت رییس اداره رزش و جوانان شهرستان و همه هیات های شهرستان است که دست در دست هم داده اند.

نماینده مردم شهرستان های شهرضا و دهاقان خطاب به سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بیان کرد: انتظار داریم از تمام ظرفیت های موجود استفاده کنید تا انشااله مشکلات موجود در ورزش این شهرستان حل شود، چراکه شهرستان شهرضا تقریبا هیچ واحد اقتصادی کمک کننده ای ندارد  و به همین سبب باید به نسبت شهرستان هایی که واحد های اقتصادی پویا دارند بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

محمودی گفت: سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان خود از بدنه ورزش و با مشکلات و مسائل ورزش آشنا هستند و این موضوع باعث خرسندی است زیرا عموما بیشترین ضرر را ورزش از افراد غیر ورزشی که وارد این حوزه شده اند متحمل شده است.

منبع: روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang