کد خبر : 197260 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Feb 23 2020 9:13AM - 1398/12/04
0 نفر 0 نفر

۴ هزار و ۷۱۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت به بانک‌ها واریز شد

سیناخبر- رئیس سازمان خصوصی سازی از واریز مبلغ ۴ هزار و ۷۱۰ میلیارد تومان به حساب بانک‌های عامل برای پرداخت سود سهام عدالت به مردم خبر داد.

۴ هزار و ۷۱۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت به بانک‌ها واریز شد

به گزارش روز یکشنبه سیناخبر علیرضا صالح با اشاره به آغاز واریز سود سهام عدالت به حساب افراد مشمول، اظهار کرد: روز پنجشنبه مبلغ ۴ هزار ۷۱۰ میلیارد تومان را از طریق بانک مرکزی به بانک‌های عامل واریز کردیم که این مبالغ در حساب بانک‌ها می‌نشیند و امیدواریم تا آخر هفته این سود سهام عدالت در حساب همه افراد مشمول قرار گیرد.

او ادامه داد: علت اینکه این سود را تا قبل از ۱۵ اسفند ماه واریز کردیم، این بود که عزیزان بتوانند از قدرت خرید بالاتری استفاده کنند و بتوانند خرید شب عید انجام دهند و به انتهای اسفند ماه نرسند.

رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه واریز سهام اولویت‌بندی ندارد، گفت: ابتدا تصمیم بر این بود که براساس اولویت متقاضیان سود به حساب مشمولان واریز شود، اما بعد این تصمیم عوض شد و بانک به بانک این مبالغ به حساب تمامی بانک‌های عامل واریز شد.

صالح تصریح کرد: مبلغ ۲۰۵ هزار تومان به حساب هر سهم یک میلیون تومان واریز خواهد شد ضمن اینکه برگه‌های اولیه‌ای که اواخر دهه ۸۰ داده شده، ملاک عمل نیست و معیار آن عملکردی است که بعد از گذشت ۱۰ سال، از طریق سود سهام شرکت‌های سرمایه پذیر به حساب‌های افراد واریز شده است.

منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang