کد خبر : 197127 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jan 27 2020 11:30AM - 1398/11/07
0 نفر 0 نفر

شهادت سردار سلیمانی انقلاب بزرگی در منطقه ایجاد کرد

سیناخبر- رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهرضا گفت: شهادت سردار سلیمانی تحول و انقلاب بزرگی در کشورهای منطقه ایجاد کرد.

شهادت سردار سلیمانی انقلاب بزرگی در منطقه ایجاد کرد

به گزارش روز دوشنبه سیناخبر محمد انصاریپور در جلسه کمیته ایثار و شهادت دهه فجر که در اداره بنیاد شهید برگزار شد، ضمن عرض تسلیت شهادت سردار سلیمانی و ایام فاطمیه تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران بر پایه شهادت و با تأسی به سیدالشهدا حضرت امام حسین (ع) به پیروزی رسید.

انصاریپور گفت: تدبیر و اندیشه، عمل با تدبیر، شجاعت و اخلاص از خصوصیات شهید سلیمانی بود.

وی دیدار و سرکشی از خانواده شهدا، غبارروبی مزار شهدا در مناسبت های مختلف و برگزاری یادواره شهدا با عنوان " لاله های روشن " در مدارس سطح شهر را از فعالیت های انجام شده در طول سال برشمرد.

رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرضا اظهار داشت: در دهه فجر نیز برنامه تجدید میثاق با شهدا و غبارروبی و به راه افتادن کاروان پیروزی در روز ورود امام خمینی(ره) به میهن و تکریم مادران شهدا در 19 بهمن از برنامه های این کمیته است.

همچنین در این جلسه بر مشارکت حداکثری نسل جوان و نوجوان در برنامه های بزرگداشت دهه فجر و توجه ویژه به موضوع شهادت سردار سلیمانی و جانباختگان هواپیمای اوکراینی تاکید شد.

دیدار با خانواده شهدای فرهنگی، برگزاری نشست فرزندان شهدا و خاطره گویی، برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع شهید سلیمانی، تجلیل از بانوانی که همسر و مادر شهید هستند، برگزاری جشن انقلاب در 10 مسجد از مساجد سطح شهر و دیدار با فعالان هیئات مذهبی در دوران انقلاب از برنامه های دیگر این کمیته در دهه فجر عنوان شد.

شهرضا 8 شهید انقلاب و 750 شهید دوران دفاع مقدس دارد.

شهرستان شهرضا با جمعیت حدود 160 هزار نفر و دو شهر منظریه و شهرضا و 23 روستا در 70 کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang