کد خبر : 197117 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jan 25 2020 5:48PM - 1398/11/05
0 نفر 0 نفر

امام جمعه موقت شهرضا:

سپاه قدس انقلاب اسلامی رزمندگانی بدون مرز هستند

سیناخبر - امام جمعه موقت شهرضا گفت: سپاه قدس انقلاب اسلامی رزمندگانی بدون مرز هستند.

سپاه قدس انقلاب اسلامی رزمندگانی بدون مرز هستند

به گزارش سیناخبر، حجت‌الاسلام سید احمد موسوی در خطبه‌های نماز جمعه شهرضا گفت: رهبر انقلاب با بیان سخنانی ارزشمند، در روز نماز جمعه ۲۷ دی با توجه به تحولات دو هفته اخیر، راه کار‌هایی بر اساس تدبیر را خدمت مردم خطاب کردند و سپاه قدس انقلاب اسلامی را رزمندگانی بدون مرز خواندند و تاکید کردن که‌ همین سربازان سایه جنگ و ترور و تخریب را از ایران دفع میکنند.

وی با اشاره به حضور رهبر معظم انقلاب بعد از 8 سال در نماز جمعه تهران افزود: در شرایطی این حضور اتفاق افتاد که عده‌ای بعد از حادثه تلخ سقوط هواپیما به تبعیت از دشمن چه از سیاسیون و چه از سلبریتی‌ها تلاش می‌کردند حماسه بدرقه و تشییع سردار سلیمانی و حماسه درهم کوبیده شدن بزرگ‌ترین پایگاه نظامی آمریکا در عراق را به حاشیه ببرند.

 امام جمعه موقت شهرضا با اشاره به یوم‌الله بودن روز تشییع شهید سلیمانی و روز سیلی محکم سپاه به استکبار در موشک باران عین‌الاسد یادآورشد: ما با صلابت در برابر زورگویی‌های امریکا ایستاده‌ایم.

موسوی با اشاره به سالروز شهادت حضرت زهرا (س) اظهارکرد: امروزه بسیاری از مشکلات در زندگی‌های خانوادگی به علت فاصله گرفتن از سبک زندگی معصومین (ع) و به ویژه فرهنگ فاطمی رخ داده است.

وی با تأکید بر اینکه حضرت فاطمه (س) یک مجاهد واقعی است، بیان‌کرد: فعالیت‌های این بانوی بزرگوار تنها محدود به درون خانواده نبود، بلکه در عرصه سیاسی نیز در دفاع از ولایت و مولا علی (ع) با تمام توان جانفشانی کرد.

امام جمعه موقت شهرضا با اشاره به ویژگی‌های سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی گفت: تواضع، مهربانی با مردم و سرسخت ‌بودن در برابر دشمن از جمله خصوصیات این شهید بزرگوار بود که موجب شد در نماز بر پیکر وی میلیون‌ها نفر شهادت بدهند جز خیر از او چیزی ندیدیم.

موسوی انتخابات مجلس را مهم‌ترین آزمون‌ ملت ایران عنوان کرد و گفت: امروز نیازمند ورود نمایندگان قوی، مومن و انقلابی به مجلس هستیم.

وی  لازمه داشتن مجلس قوی و مقتدر را حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی دانست و ادامه داد: دشمن در تلاش است به خاطر تحریم‌ها، فشارها و ناکارآمدی‌های در جامعه پدید آمده میزان مشارکت مردم در انتخابات خصوصاً انتخابات پیش رو کاهش دهد.

 امام جمعه موقت شهرضا با تأکید بر لزوم بهره گیری توانمندی جوانان در عرصه های مختلف، گفت: حل مشکلات داخلی در گرو بهره گیری از توانمندی جوانان است .

موسوی گفت:  ملت ایران باید با همت در مسیر قوی شدن حرکت کنند زیرا به فرموده رهبر معظم انقلاب تنها راه مقابله و ایستادگی در برابر دشمنان قوی شدن در تمام عرصه‌ها است.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang