کد خبر : 197115 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jan 25 2020 11:11AM - 1398/11/05
0 نفر 0 نفر

مدارس متوسطه سروستان برای سال تحصیلی آینده افتتاح می شود

سیناخبر- مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهرضا گفت: مدارس متوسطه سروستان برای سال تحصیلی آینده افتتاح می شود.

مدارس متوسطه سروستان برای سال تحصیلی آینده افتتاح می شود

به گزارش روز شنبه سیناخبر مصطفی مطهری در جلسه روسای انجمن اولیا و مربیان مدارس که در فرمانداری برگزار شد، گفت: در سال تحصیلی جاری برنامه های مدیریت آموزش و پرورش بر محور برنامه محوری، تعامل خانه و مدرسه و جامعه اخلاق مدار پایه گذاری شده است.

مطهری افزود: تعامل خانه و مدرسه در قالب انجمن اولیا و مربیان در کیفیت بخشی آموزشی، ایجاد نشاط اجتماعی و حل مشکلات جاری مدارس موثر است.

وی بیان داشت: مشارکت های داوطلبانه اولیا باعث حل مسائل آموزشی و عمرانی مدارس شده و باید فرهنگ مشارکت در انجام برنامه های آموزشی و فرهنگی دانش آموزان گسترش یابد.

مدیر آموزش و پرورش شهرضا اظهار داشت: مدیران مدارس خالصانه پیگیر مسائل عمرانی و آموزشی مدارس هستند تا در آموزش دانش آموزان خللی وارد نشود.

مطهری گفت: امید است با شکل گیری مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان و واگذاری زمین، در آینده شاهد حضور نیک اندیشان شهرمان در ساخت مدارس خیر ساز باشیم.

وی بیان داشت: در سال تحصیلی جاری با جبران آموزگاران و برگزاری دوره های توانمند سازی برای آنان موجبات رضایت دانش آموزان و اولیا فراهم شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرضا افزود: با توجه به بزرگ تر شدن دایره آسیب های اجتماعی با اجرای برنامه هایی برای آگاهی بخشی دانش آموزان، مربیان و اولیا تلاش کردیم ولی برای پیشگیری این موضوع مهم تلاش همگانی نهادها و جامعه لازم است.

منبع: روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شهرضا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang