کد خبر : 176742 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Nov 19 2019 12:00PM - 1398/08/28
0 نفر 0 نفر

بسیج باید در همه عرصه ها وسط میدان باشد

سیناخبر- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا گفت: بسیج یکی از نیروهای پنجگانه سپاه است که مسئولیت جذب، آموزش و سازماندهی نیروهای مردمی را بر عهده دارد.

بسیج باید در همه عرصه ها وسط میدان باشد

به گزارش روز سه شنبه سیناخبر سرهنگ مسعود اکبری در جلسه شورای اداری که در فرمانداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت 5 آذر چهلمین سالروز تشکیل بسیج، اظهار داشت: وظیفه بسیج جلوگیری از تهدیدات دشمنان است.

سرهنگ اکبری تصریح کرد: بسیج با خلق مکتب دفاعی در دوران جنگ در همه عرصه ها نقش فعال داشت.

وی بیان داشت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله) بسیج نیروی تک بعدی نیست و هر جا انقلاب تهدید شد ، درهمه عرصه ها، باید وسط میدان باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا افزود: ماموریت امروز بسیج در بعد فرهنگی، مقابله با تهاجم فرهنگی و در ابعاد دیگر، اجرای برنامه های سازندگی و جهادی، مقابله با تهدیدات امنیتی و در حوزه های اطلاعاتی رصد و پیگیری معاندان است.

سرهنگ اکبری گفت: هدف بسیج در بعد اقتصادی، مردمی کردن اقتصاد و تقویت مردم در فعالیت های اقتصادی است.

وی روشنگری و بصیرت افزایی مردم را از دیگر برنامه های بسیج برشمرد و تصریح کرد: مقابله با جنگ نرم دشمن، اجرای برنامه های مناسبتی و اردوهای راهیان نور، کنترل آسیب های اجتماعی، خدمات رسانی گروه های جهادی در طرح های شهید محمدی و شهید رهنمون از فعالیت های انجام شده در بسیج است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا اظهار داشت: دشمن با سه اولویت جنگ نیابتی، بحران آفرینی از طریق گروه های ضد انقلاب و ایجاد معضلات اجتماعی با تمرکز بر قشر جوان به جنگ ما آمده است.

سرهنگ اکبری کارنامه نظام جمهوری اسلامی در دو بخش استقلال و امنیت را درخشان ارزیابی کرد و افزود: باید در راستای رسیدن به دولت عدالت محور گام برداریم.

شهرستان شهرضا با جمعیتی حدود 160هزارنفر، 23روستا و 2شهر شهرضا و منظریه در 70کیلومتری جنوب اصفهان قراردارد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang