کد خبر : 176618 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Oct 22 2019 6:08PM - 1398/07/30
0 نفر 0 نفر

امام جمعه شهرضا:

تعامل بین حوزه علمیه شهرضا و نیروی مقاومت بسیج ضروری است

سیناخبر – امام جمعه شهرضا گفت: برنامه ریزی مشترک مدارس حوزه های علمیه شهرضا و دفتر امام جمعه و نیروی مقاومت بسیج این شهرستان در راستای تحقق گام دوم انقلاب ضروری است.

تعامل بین حوزه علمیه شهرضا و نیروی مقاومت بسیج  ضروری است

به گزارش سیناخبر، حجت الاسلام صالح هدف از هم افزایی حوزه علمیه و بسیج را حضور و همکاری این دو نهاد در انجام فعالیت های مشترک با بازدهی بهتر دانست و گفت: تعامل بسیج با مدیران مدارس علمیه شهر، می‌تواند همبستگی جامعی را برای اجرای برنامه‌های مشترک و همسو که به مقابله با هجمه‌های اعتقادی دشمنان منجر می‌شود، ایجاد کند.

وی تصریح کرد: حوزه و سپاه تعامل بالنده ای در برنامه های فرهنگی شهر باید داشته باشند.

امام جمعه شهرضا گفت: این تعامل بسیار مثبت و مورد نیاز جامعه امروز بوده و برای حوزه های علمیه نیز مفید است و ظرفیت هایی را در زمینه قدرت تحلیل مسائل سیاسی و همچنین انجام پژوهش ها در مقوله انقلاب ایجاد می نماید.

حجت الاسلام صالح  گفت: مهمترین راه پیشگیری و کاهش معضلات در همه بخش‌ها و مقابله با آسیب‌های اجتماعی توجه بیشتر به حوزه فرهنگ، اخلاق و معنویات است.

وی با اشاره به اهمیت جذب حداکثری طلاب به بسیج گفت: مدارس علمیه شهرضا می توانند نسبت به اعزام مبلغ در سطح جامعه و ایجاد آگاهی و بصیرت افزایی در اقشار مختلف بسیار پویا عمل کنند.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang