کد خبر : 176616 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Oct 22 2019 12:33PM - 1398/07/30
0 نفر 0 نفر

شهرک صنعتی رازی شهرضا نیاز به اورژانس پیش بیمارستانی شیمیایی دارد

سیناخبر- سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا گفت: شهرک صنعتی رازی شهرضا نیاز به اورژانس پیش بیمارستانی شیمیایی دارد.

شهرک صنعتی رازی شهرضا نیاز به اورژانس پیش بیمارستانی شیمیایی دارد

به گزارش روز سه شنبه سیناخبر ناصر اسدی در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان شهرضا که با حضور معاون امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشوردر فرمانداری برگزارشد، ضمن تبریک هفته پدافند غیر عامل تصریح کرد: پدافند غیرعامل یعنی با پیش بینی مشکلات احتمالی در مواجهه با مشکلات غافلگیر نشویم.

اسدی اظهار داشت: شهرستان شهرضا با قرار گرفتن در شاهراه حیاتی شمال به جنوب کشور و دارابودن بزرگترین شهرک صنعتی شیمیایی کشور دغدغه های پدافندی زیادی دارد.

وی بیان داشت: شهرضا با ظرفیت بالای تولید فرآورده های دامی بزرگترین تولید کننده خوراک دام در استان نیز هست.

سرپرست فرمانداری شهرضا افزود: با این حجم بالای تولید گوشت قرمز و سفید در شهرستان، احداث آزمایشگاه بیماری های دامی و بیماری های مشترک انسان و دام در شهرضا ضروری است.

اسدی با اشاره به ضرورت ساخت اورژانس پیش بیمارستانی شیمیایی در شهرک صنعتی رازی شهرضا گفت: در این شهرک 12 کارخانه شیمیایی با 255 ماده شیمیایی پرخطر وجود دارد که محیط پر خطری را برای کارگران شهرک ایجاد کرده است.

وی با اشاره به کمبود منابع آبی و خطر تهدیدات زیستی و بیوتروریستی خواستار در نظر گرفتن منابع آبی جایگزین برای شهرستان شد.

5 منطقه و سه شهرک صنعتی در شهرضا وجود داردکه بزرگترین آن ها شهرک صنعتی رازی است که در این شهرک 570 واحد صنعتی وجود دارد.

شهرستان شهرضا با جمعیت حدود 160 هزار نفر و دو شهر منظریه و شهرضا و 23 روستا در 70 کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang