کد خبر : 176564 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Sep 5 2019 11:00AM - 1398/06/14
0 نفر 0 نفر

مهمترین اولویت‌ بنیاد شهید، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

سیناخبر- رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهرضا گفت: مهمترین اولویت‌ این بنیاد ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت ، ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف و بالا بردن رضایتمندی جامعه ایثارگری است.

مهمترین اولویت‌ بنیاد شهید، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

به گزارش روز پنجشنبه سیناخبرمحمد انصاریپور تصریح کرد:  از اهداف دیگر بنیاد ترویج فرهنگ ایثار اجتماعی و تعامل با ادارات شهرستان برای ارائه خدمات به جامعه ایثارگری و مشارکت در سرکشی از والدین می‌باشد.

انصاریپور افزود:  شهرضا هزار و 465 جانباز و 135 آزاده بزرگوار و760  شهید والامقام دارد که از این تعداد 30 نفر جزو سرداران دفاع مقدس می‌باشند.

وی بیان داشت: در حادثه منا نیز 10 نفر شهید شدند و شهید محمد مرادی نیز تنها شهید مدافع حرم شهرضا و شهیدان علیرضا پناهپوری و علی اکبر قباد پناه از شهدای مدافع وطن شهرضا و مایه افتخار این شهر می‌باشند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهرضا برگزاری چهار جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هر سه ماه یک بار، کلاس‌های جزءخوانی ویژه ماه مبارک رمضان، همکاری در اجرای برنامه های شهید آبروی مدرسه با آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی را از فعالیت های این اداره برشمرد.

انصاریپور اظهار داشت: در یک سال گذشته برنامه پدران آسمانی، مراسم روز جانباز، یادواره شهید مدافع امنیت (آبروی محله شهید علیرضا پناهپوری در محله خمینی آباد)، دومین نشست‌  کتابخوان ویژه هفته دفاع مقدس با همکاری اداره کتابخانه ها با حضور نویسندگان دفاع مقدس شهرستان و رونمایی از سه کتاب و مراسم روز حماسه و ایثار شهرستان اجرا شد.

وی ساماندهی ومرمت گلزار شهدای شهرها و روستاها و ضبط  65  مصاحبه طرح خاطره نگاری والدین معظم شهدا را از دیگر اقدامات انجام شده بر شمرد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang