کد خبر : 175640 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Apr 16 2019 12:41PM - 2019/04/16
0 نفر 0 نفر

رییس اداره پست شهرضا:

۲۲۰ هزار مرسوله پستی وارد شهرضاشد

سیناخبر- رییس اداره پست شهرستان شهرضا گفت:سال گذشته ببش از ۲۲۰ هزار مرسوله وارد شهرستان شده و بیش از ۱۵۰ هزار مرسوله صادر شده است.

۲۲۰ هزار مرسوله پستی وارد شهرضاشد

به گزارش سیناخبر علیرضاگلابی روز سه شنبه در گفتگو با سیناخبر گفت: هم اکنون سرویس های نوین و الکترونیک و سرویس متعارف پیشتاز،ویژه ،سفارشی و عادی در اداره پست شهرضا فعال است.
گلابی تصریح کرد: در سطح شهرشهرضا،17دفتر ارتباطی شهری تاسیس شده که 15 دفتر فعال و 2 دفتر غیر فعال است.
وی افزود: در سطح روستاها 5 دفتر ارتباطی روستایی و 5نمایندگی روستایی فعال است .
ریس اداره پست شهرضا  از فعالیت یک دفتر نمایندگی توزیع شهری در شهر منظریه و یک دفتر قبول شهری در شهرک صنعتی رازی شهرضاخبرداد و افزود: دفتر پستی شهرک رازی به صورت خصوصی بعد از دریافت مجوز از تهران به منظور حمایت از تولید ملی و تسهیل دریافت و ارسال مرسولات پستی و ارائه تخفیفات ویژه تولیدکنندگان  اواخر سال گذشته افتتاح شد.
گلابی قدیمی و فرسوده بودن ساختمان قدیمی اداره پست شهرضا را مهمترین مشکل این اداره عنوان کرد وگفت:اداره پست مرکزی با 14 نیرو درشهرستان فعال است.
 وی افزود: برای میزان پوشش اداره پست دو مولفه مسافت و جمعیت تعیین شده که در شهر و روستا متفاوت است .
رییس اداره پست شهرضا گفت: در روستاها میانگین پوشش مسافتی ۵۰ کیلومتر است ولی در شهر ممکن است این میزان به ۱۵۰۰ متر برسد.
گلابی بااشاره به حضور نمایندگان اداره پست در ادارات دیگر تصریح کرد: یک نماینده قبول مدارک در اداره دارایی و نماینده گرفتن مدارک سندها در اداره ثبت اسناد نمایندگانی از اداره پست در سایر ادارات هستند.
 وی افزود: دوخط پیمانکاری یک خط برای حمل ونقل مرسولات در خط های  اصفهان، شهرضا ، دهاقان و سمیرم و خط دیگر برای حمل ونقل پیمانکاری روستایی شهرستان فعال هستند.
رییس اداره پست شهرضا گفت: پیمانکار جمع آوری مرسولات سطح شهرستان در هر روز ،پیمانکار توزیع بسته های امانات در سطح شهر و پیمانکار باجه ثبت نام کارت ملی هوشمند از جمله پیمانکارانی هستند که با اداره پست همکاری دارند.
گلابی تصریح کرد: تمام اماکن شهری و روستایی به هنگام سازی و فهرست برداری شده و نصب پلاک پستی که شامل کد پستی و پلاک شهرداری در شهر و دهیاری در روستاها به زودی انجام می شود .
وی افزود: 45هزار کارت ملی هوشمند توسط اداره پست ثبت نام و تحویل متقاضیان شده و بر اساس برآوردی که در جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی در اسفندماه انجام شد حدود 15هزارنفر هنوز برای ثبت نام کارت ملی هو شمند مراجعه نکردند.
شهرستان شهرضا با جمعیتی حدود160هزارنفر،23روستا و 2شهر شهرضا و منظریه در 70کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang