کد خبر : 175637 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Apr 16 2019 12:08PM - 2019/04/16
0 نفر 0 نفر

دامداران سمیرم از دامپروری های شهرضا بازدید کردند

سیناخبر- مدیر جهاد کشاوزی شهرستان شهرضا گفت: جمعی از دامداران شهرستان سمیرم از چندین واحد دامپروری در شهرستان شهرضا بازدید کردند.

دامداران سمیرم از دامپروری های شهرضا بازدید کردند

به گزارش روز سه شنبه سیناخبررضا باقری تصریح کرد: در این بازدید سیاست های کلی مدیریت تغذیه و اصلاح نژاد و تولید مثل توسط مالکین واحدهای مورد بازدید و کارشناس اموردام تشریح و به سوالات دامداران پاسخ داده شد.

باقری بیان داشت: در اولین جلسه شورای اداری این مدیریت با محکوم نمودن اقدام دولت آمریکا در خصوص تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نسبت به بررسی اقدامات انجام گرفته در حوزه های تولیدات گیاهی، دامی، آموزشی و اراضی  اقدام شد.

وی افزود: با توجه به کاهش میزان جوجه ریزی مرغ گوشتی در روزهای پایانی سال97 و نیزدر سال جدید در مقایسه با سال های گذشته در جلسه ای با اعضای شرکت تعاونی مرغداران وضعیت جوجه ریزی فعلی و نیز علل کاهش جوجه ریزی بررسی و در خصوص  راهکارهای  خروج از این وضعیت بحث و تبادل نظر شد.

مدیر جهادکشاورزی شهرضا گفت: همزمان با میلاد حضرت اباالفضل(ع) از تعداد 24 نفر از مددکاران ترویجی فعال شهرستان که در طول سال 1397 با جهاد کشاورزی همکاری های ویژه در زمینه دوره های های آموزشی - ترویجی و اجرای سایت های الگویی داشتند، با اهدا تقدیر نامه و جوائزی تجلیل به عمل آمد. 

باقری اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل وزیر جهاد کشاورزی از تاریخ 16/12/1397 تاکنون بهره برداران بخش، اعم از گاوداران، مرغداران، کارخانجات تولید کننده خوراک دام وطیور و شرکت های تعاونی توسط اداره اموردام مدیریت جهت دریافت کنجاله سویا به استان معرفی و از طریق معاونت تخصصی در استان با شرکت های وارد کننده و یا تولید کنندگان داخلی مکاتبه می شود.

وی گفت: بر اساس مصوبات به منظور تخصیص نهاده ها به مصرف کنندگان اصلی و نهایی و نیز حذف واسطه ها و ساماندهی شبکه توزیع نهاده، معرفی بهره برداران بر اساس مستندات تولید صورت خواهد گرفت.

منبع: روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان شهرضا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang