کد خبر : 175632 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Apr 15 2019 5:49PM - 2019/04/15
0 نفر 0 نفر

فرمانده انتظامی استان اصفهان:

در یک سال گذشته 35 تن انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد

سیناخبر- فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: با مجاهدت نیروهای انتظامی در حوزه مبارزه با مواد مخدر در یک سال گذشته 35 تن انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد.

در یک سال گذشته 35 تن انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد

به گزارش سیناخبر سردار مهدی معصوم بیگی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا که صبح دوشنبه در فرمانداری برگزار شد، ضمن تبریک ماه شعبان و اعیاد شعبانیه، آسیب مواد مخدر برای جامعه را جدی دانست و تصریح کرد: در سال گذشته 25 هزار نفر سوداگر مرگ در استان دستگیر، هزار و 200 کانون جرم پاکسازی و با 162 باند مواد مخدر در استان برخورد شد.

سردار معصوم بیگی با اشاره به نامگذاری سال به نام رونق تولید بیان داشت: لازمه رونق تولید مبارزه با قاچاق کالاست و در سال گذشته بیش از 4 هزار پرونده قاچاق کالا تشکیل ، 900 وسیله نقلیه حمل کالای قاچاق و80 میلیارد ریال کالای قاچاق در استان توقیف شد.

همچنین در ادامه این جلسه فرماندار شهرستان شهرضا ضمن محکوم کردن اقدام نابخردانه رییس جمهور آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریستی گفت: اکنون 80 میلیون نفر جمعیت کشور پاسدار سپاه هستند.

علی اصغر رفیعی نژاد با اشاره به گستردگی وظایف نیروی انتظامی در سطح جامعه تصریح کرد: هدف شورای تامین شهرستان ایجاد امنیت برای عموم مردم با تاکید بر رفاقت و همدلی اعضای این شوراست.

رفیعی نژاد خواستار ارتقا رتبه پست ایست و بازرسی شهید امامی شهرضا شد و افزود: رتبه این پست ایست و بازرسی مبارزه با قاچاق کالا و انسان است در حالی که مبارزه با مواد مخدر هم در این پست انجام می گیرد.

در ادامه این جلسه امام جمعه شهرضا ویژگی خودباوری، مسئولیت شناسی، عدل محوری و مردم دوستی را برای همه مدیران ضروری دانست و گفت: اساس کار نیروی انتظامی اقتدار همراه با عاطفه است.

حجت الاسلام سیف الله یعقوبی بیان داشت: خواسته مردم از پلیس حفظ امنیت و آرامش است.

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ محمد حسین باباکلانی تقدیر و سرهنگ صادق کاظمزاد به مدت 3 سال به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان شهرضا معرفی شد.

سرهنگ باباکلانی به مدت 19 ماه فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا را برعهده داشت.

شهرستان شهرضا با جمعیت بیش از 160هزار نفر و 23 روستا و دو شهر منظریه و شهرضا در 70 کیلومتری جنوب اصفهان واقع شده است.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang