کد خبر : 175627 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Apr 15 2019 3:10PM - 2019/04/15
0 نفر 0 نفر

فرماندارشهرضا :

میزان بارندگی ها در شهرضا 44درصد افزایش یافت

سیناخبر- فرماندارشهرضا گفت: میزان بارندگی در شهرضا تا 24 فروردین 98، 173 میلی‌متر بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان دهنده 44 درصد افزایش است.

میزان بارندگی ها در شهرضا 44درصد افزایش یافت

به گزارش روز دوشنبه سیناخبر علی اصغر رفیعی نژاد در جلسه شورای اداری شهرستان شهرضا گفت: تداوم نامگذاری چند سال اخیر توسط رهبر معظم انقلاب بر مبنای اقتصاد نشان می دهد اقتصاد نقطه آسیب پذیر کشور بوده و  باید برای رفع مشکلات اقتصادی هرکسی در هر جایگاهی تلاش کند.

رفیعی نژاد با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال "رونق تولید" تصریح کرد: تولید زمانی رونق می یابد که تمام بخش های جامعه درگیر این موضوع شوند.

وی بابیان اینکه وظیفه دستگاه های اجرایی تسهیل روند تولید است، افزود: در این راستا نباید برای تولیدکنندگان قانون را سخت گرفته و زمانی که قانون کارایی خود را از دست می دهد به نمایندگان مجلس اعلام کنیم.

فرماندار شهرضا ،بازار،سرمایه و بهره وری را سه حلقه مرتبط برای رسیدن به رونق اقتصادی دانست و گفت: برای رونق تولید ابتدا مردم باید کالای ایرانی خریداری کرده و از تولید ملی  حمایت کنند.

رفیعی نژاد تصریح کرد: اگر سرمایه هدایت شود به رونق تولید می رسیم.

وی افزود:  پایین بودن راندمان کاری در کشور مایه تاسف بوده و برای افزایش بهره وری باید هر فرد در هرجایگاهی میزان بازدهی کاری خودرا افزایش دهد تا بتوانیم رونق تولید را محقق کنیم.

فرماندار شهرضا با اشاره به اقدام احمقانه ترامپ در رابطه با تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به ازای همه ایرانیان در سراسر کشور سپاهی ،پاسدار و بسیجی داریم.

رفیعی نژاد تصریح کرد: امسال شاهد وقوع سیل در سه استان کشور بودیم که خسارت مالی و جانی زیادی به هموطنان مان وارد کرد.

وی افزود: بارندگی زیاد باعث ورود میزان آب زیادی در کشور شده به طوریکه برای آوردن این میزان آب سرمایه زیادی لازم بود.

فرماندار شهرضا گفت:وقوع سیل در بعضی از مناطق کشور به علت اقدامات گذشته مسئولان در خصوص احداث نادرست سیل بندها و ساخت و سازهای غیر مجاز است.

رفیعی نژاد با اشاره به شرایط سخت زندگی در مناطق سیل زده تصریح کرد: مردم کمک های خود را از طریق کمیته امداد و جمعیت هلال احمر به سیل زدگان برسانند تا در توزیع این کمک ها عدالت رعایت شود.

شهرستان شهرضا با جمعیتی حدود160هزارنفر،23روستا و 2شهر شهرضا و منظریه در 70کیلومتری جنوب استان قراردارد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang