کد خبر : 175624 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Apr 15 2019 9:22AM - 2019/04/15
0 نفر 0 نفر

فرماندار شهرضا:

60درصد از توان اجرایی پلیس شهرضا صرف مبارزه با موادمخدر در ایستگاه شهید امامی می شود

سیناخبر- فرماندار شهرستان شهرضا گفت: 60 درصد از توان اجرایی پلیس شهرضا در ایستگاه انتظامی "شهید امامی" صرف مقابله با ورود مواد مخدر و کالای قاچاق به داخل کشور می‌شود.

60درصد از توان اجرایی پلیس شهرضا صرف مبارزه با موادمخدر در ایستگاه شهید امامی می شود

به گزارش روز دوشنبه سیناخبر علی اصغر رفیعی نژاد در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهرضا که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: با توجه به اهمیت جلوگیری از فعالیت خرده فروشان ،امسال پلیس مبارزه بامواد مخدر شهرضا بیشترین تمرکز خود را بر دستگیری خرده‌فروشان مواد مخدر در مناطق آسیب‌پذیر قرار داده است.

رفیعی نژاد تصریح کرد: در سال 97 نسبت به سال 96 میزان کشفیات موادمخدر در شهرستان شهرضا و ایست و بازرسی شهید امامی 11درصد افزایش داشته است.

وی افزود: در سال گذشته 200 نفر از معتادان دستگیر و به کمپ‌ها اعزام شدند که این تعداد درمقایسه با سال 96 افزایش 33 درصدی دستگیری معتادان را نشان می دهد.

فرماندار شهرضا گفت: 90درصد از طرح های پلیس مبارزه باموادمخدر شهرستان در سال گذشته اجرایی شد.

رفیعی نژاد تصریح کرد: اعتیاد یکی از بدترین آسیب های اجتماعی بوده و با اعتیاد هر فرد درجامعه در واقع بخش مهمی از نیروی کار مولد و موثر در تولید و توسعه اقتصادی کشور از بین رفته است.

وی بر ضرورت مشارکت همگانی برای حل معضل اعتیاد در شهرستان اشاره کرد و افزود: مبارزه فرهنگی با معضل اعتیاد یکی از مهمترین محورهای این مبارزه بوده که عزم جدی تمام دستگاه های اجرایی به ویژه شهرداری و شورای شهر را می طلبد.

فرماندار شهرضا با اشاره به نامگذاری سال 98 به عنوان سال "رونق تولید" از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: تولید تنها منحصر به بخش صنعت نیست و همه بخش‌های اقتصاد باید تلاش کنند تا خدمات با کیفیت خود را افزایش دهند.

وی با محکوم کردن اقدام اخیر رییس جمهور آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست ترویستی، افزود: همه مردم ایران بدون توجه به اعتقادات سیاسی و اختلاف‌نظرها، پاسداران انقلاب اسلامی و ارزش‌های مقدس آن هستند.

شهرستان شهرضا با جمعیتی حدود 160هزارنفر،23روستا و 2شهر شهرضا و منظریه در 70کیلومتری جنوب اصفهان قراردارد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang