کد خبر : 175498 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Mar 15 2019 10:25AM - 2019/03/15
0 نفر 0 نفر

فرماندار شهرستان شهرضا گفت:

آغاز برخورد با مدیرانی که تکریم ارباب رجوع نکنند

سیناخبر - فرماندار شهرستان شهرضا گفت: کرامت مردم باید در ادارات حفظ شود، مدیرانی که کرامت مردم را خدشه‌دار می‌کنند، لیاقت نشستن بر کرسی ریاست را در شهرضا ندارند.

آغاز برخورد با مدیرانی که تکریم ارباب رجوع نکنند

به گزارش سیناخبر، علی اصغر رفیعی نژاد در جلسه شورای اداری شهرستان که صبح پنجشنبه در فرمانداری شهرضا برگزار شد، گفت: تکریم ارباب رجوع سرلوحه کار مسئولان و دستگاه های اجرایی شهرستان قرار گیرد.

وی تصریح کرد: خدمت به مردم در اسلام بسیار تاکید شده و پیگیری نیازها، خواسته های به حق و راهنمایی ارباب رجوع باید رسالت مسئولان باشد.

وی با بیان اینکه مردم دین خود را نسبت به انقلاب ادا کردند، افزود: در صحنه های مختلف مردم حضوری پر رنگ دارند و در هر شرایطی نشان می دهند که مدافع انقلاب و ارزش ها هستند.

فرماندارشهرضا گفت: یکی از وظایف مهم کارمندان و مدیران دستگاه های اجرایی، نهادها و ارگان های دولتی حفظ کرامت و شان مردم است و همه باید به معنای واقعی تکریم ارباب رجوع در انجام امور محوله و خدمت به مردم پایبند باشند.

رفیعی نژاد گفت: تکریم ارباب رجوع یکی از وظیفه ذاتی و مهم همه کارکنان ومدیران دستگاههای اجرایی است.

وی اظهار داشت: پیشرفت و توسعه شهرضا در سایه وحدت و کار جهادی محقق می شود.

فرماندار شهرضا با اشاره به تشکیل ستاد خدمات سفر این شهرستان گفت: کمیته‌های دهگانه این ستاد در این شهرستان از ۲۷ اسفندماه با حضور در ستاد نوروزی، به مسافران نورزی خدمات رسانی می‌کنند.

رفیعی‌نژاد از شناسایی 32 نقاط حادثه‌خیز این شهرستان خبر داد و افزود: شش نقطه حادثه‌خیز جاده‌ای شناسایی شده و اقدامات لازم برای رفع و بی‌خطرسازی آن‌ها آغاز شده است.

وی با تأکید بر اهمیت تکریم خانواده معظم شهدا در ادارات، اظهار کرد: در یکسال گذشته بیش از ۱۲۰ جلسه دیدار با خانواده معظم شهدا در شهرستان انجام شده است.

 

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang