کد خبر : 175054 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jan 13 2019 12:13AM - 2019/01/13
0 نفر 0 نفر

رییس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شهرستان شهرضا گفت:

انجمن حمایت، نظارت بر بازار شهرضا را تشدید می کند

سیناخبر - رییس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شهرستان شهرضا گفت: با توجه به گزارش های گرانفروشی، از تشدید نظارت این سازمان بر بازار کالا خبر داد.

انجمن حمایت، نظارت بر بازار شهرضا را تشدید می کند

به گزارش سیناخبر، محمد علی اباذری در جلسه انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرضا که در اداره صنعت شهرستان برگزار شد گفت:احقاق حقوق مصرف کننده مهمترین هدف انجمن حمایت از مصرف کنندگان است.

وی تصریح کرد: انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان، پل ارتباطی بین تولید و مصرف ایجاد می کند.

رییس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شهرستان شهرضا گفت: حمایت از حقوق مصرف کنندگان در اولویت است.

اباذری رسالت اصلی این انجمن ها را اطلاع رسانی به مصرف کنندگان برشمرد تا با آگاهی دادن به آنان بتوانند به حقوق خود آگاه شوند.

 وی اظهار داشت: آگاهی دادن به مصرف کنندگان سبب می شود تا ضمن تسلط کامل نسبت به استاندارد کالاها، در خرید آن دقت کافی داشته و در صورت عدم رعایت حقوقشان بتوانند به مراجع ذیربط شکایت و حقوق خود را درخواست کنند.

رییس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان نظارت مردم بر مردم را راهکار موفقیت این انجمن در شهرضا خواند و اظهار کرد : وقتی انجمن ها متشکل از متن مردم باشند، نظارت بهتری می توانند ، داشته باشند.

اباذری با بیان این که در این جلسه به بررسی وضعیت بازار ، قیمت ها ، فروشگاه های زنجیره ای و توزیع کالاهای تنظیم بازار افزود: با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال و شب عید، تمهیدات جهت افزایش نیروهای نظارتی صورت پذیرفته است.

وی از رصد وضعیت بازار به صورت نامحسوس خبر داد و افزود: نتیجه در قالب گزارش هایی شفاهی و مکتوب به واحد های ذی ربط ارجاع داده می شود.

 

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang