کد خبر : 175053 دسته : ورزشی
تاریخ انتشار : Jan 12 2019 12:05PM - 2019/01/12
0 نفر 0 نفر

مسابقات فوتسال جام روستا در شهرضا برگزارشد

سیناخبر- بخشدار مرکزی شهرضا گفت: مسابقات فوتسال جام روستا به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزارشد.

مسابقات فوتسال جام روستا در شهرضا برگزارشد

به گزارش روز شنبه سیناخبر حسین بهزادفر تصریح کرد: این مسابقات به منظور شناسایی و پرورش استعداد های ورزشی، توسعه فوتسال روستاییان استان، ایجاد رقابت های سالم و سازنده و همچنین ارتقاءسطح کمی وکیفی مسابقات، ایجاد آمادگی روحی و جسمی، ایجاد نشاط اجتماعی و صمیمیت دربین روستاییان برگزارشد.

بهزادفراظهارداشت: اکثر بازیکنان از دهیاران استان و کارمندان بخش های مرکزی شهرستان ها بودند و اولین دور از این مسابقات در منطقه جنوب استان با شرکت 4تیم به میزبانی شهرستان شهرضا و با حضور چهارتیم از شهرستان های شهرضا، مبارکه، سمیرم و فلاورجان برگزار شد.

وی افزود: هرتیم شامل 12 بازیکن، یک نفر مربی و یک نفر سرپرست(جمعا14نفر) بود.

همچنین رییس هیئت روستایی شهرستان شهرضا گفت: مسابقات فوتسال جام روستا در5 منطقه استان برگزار شد و از هرمنطقه 2تیم برتر مرحله اول، به مرحله دوم راه یافته و در مرحله دوم 10تیم به رقابت با یکدیگر می پردازند.

روح الله رضایی اظهارداشت: تیم های مبارکه و فلاورجان در اولین دوره مسابقات فوتسال جام روستا منطقه جنوب استان اصفهان به عنوان تیم های برتر به دور بعدی مسابقات راه یافتند.

رضایی افزود: دراین دور از مسابقات تیم شهرستان مبارکه با 9 گل زده و 4گل خورده و کسب هفت امتیاز با گل برتر و تیم شهرستان فلاورجان با 8گل زده و 5گل خورده و کسب هفت امتیاز باگل کمتر به عنوان تیم های اول ودوم معرفی شدند.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang