کد خبر : 144429 دسته : دینی ومذهبی
تاریخ انتشار : Oct 12 2018 6:23PM - 2018/10/12
0 نفر 0 نفر

امام جمعه شهرضا گفت:

وحدت و همدلی بهترین راهکار مقابله با توطئه های دشمن است

سیناخبر - امام جمعه شهرضا گفت: وحدت و همدلی بهترین راهکار مقابله با توطئه های دشمن است.

وحدت و همدلی بهترین راهکار مقابله با توطئه های دشمن است

به گزارش سیناخبر، حجت الاسلام سیف الله یعقوبی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در مسجد صدیقه‌ طاهره(س) این شهرستان برگزار شد گفت: تعطیلی بازاریان در شهر شهید پرور شهرضا شایسته نیست.

وی با بیان این که نباید آب به آسیاب دشمن ریخت گفت: امروز بزرگترین خیانت ترویج افکار دشمن است.

حجت الاسلام یعقوبی  گفت: همه باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم.

امام جمعه شهرضا گفت: مراقب باشید فریب دشمن را نخورید کار دشمن این است که بگوید ایران به بن بست رسیده است اما با صراحت می گویم بن بستی وجود ندارد.

حجت الاسلام سیف الله یعقوبی  گفت: تعطیلی بازار و تحصن در شهری که مردم آن برای نخستین بار مجسمه طاغوت را پایین کشیدند عیب است، مراقب باشید در زمین دشمن بازی نکنید، در شرایط حساس فعلی هرکس باید به تبعات کارهایی که می‌کند بیندیشد.  

وی تاکید کرد: مطالبات مردم باید از راه خودش رسیدگی شود و بستن مغازه‌ها و بازار کاری را حل نخواهد کرد.

امام جمعه شهرضا گفت: دشمن همواره به دنبال ایجاد تفرقه در جامعه است و در این راستا از تمامی ابزارهای در اختیار خود استفاده می کند.

حجت الاسلام سیف الله یعقوبی  گفت: اکنون نیز مردم با اتحاد، انسجام و همت مسئولان و تدابیر رهبری، نقشه دشمن را نقش بر آب می کنند و مانند گذشته، مسیر اقتدار و پیشرفت را ادامه می دهند

وی اظهار داشت: در شرایطی که دشمن کشور را تحت فشار قرار داده، احتکار، گرانفروشی و دنیاپرستی، حرکت در مسیر اهداف دشمن است.

امام جمعه شهرضا در ادامه با اشاره به دیدار چند روز پیش سران قوا با مقام معظم رهبری گفت : رهبری در این جلسه فرمودند: مشکلات بانکی، تورم و مسائل اقتصادی مردم باید با جدیت، پیگیری و به مشکلات طبقه ضعیف جامعه رسیدگی شود، ایشان بارها تأکید کردند که «برای حل مشکلات، مشورت کنید».

وی افزود: رهبرانقلاب بارها فرموده‌اند که «با وجود ظرفیت‌های موجود کشور، می‌توان مشکلات کشور را حل کرد و هیچ‌ مشکل حل نشدنی در کشور وجود ندارد.

حجت الاسلام سیف الله یعقوبی  گفت: مجلس شورای اسلامی باید در مصوبات خود روح انقلابی‌گری را حفظ کند و همه دستگاه‌ها و آحاد ملت ایران می‌بایست در پرتو فرمایشات رهبری که در همایش بزرگ بسیجیان ایراد فرمودند گام بردارند و باید دانست که ایستادگی و پایبندی بر ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی رمز پیروزی ماست.

وی تصریح کرد: عاملی که نمی تواند ایران را نابود کند، وحدت بین ملت ایران بوده زیرا در هر جایی ملت ایران با یکپارچگی و وحدت خود به دشمنان ثابت کردند هیچگاه اجازه دخالت به کشور بیگانه را نخواهد داد.

امام جمعه شهرضا گفت: برای پیشرفت باید با سه طاغوت سیاسی، فرهنگی ، اقتصادی مبارزه کرد.

حجت الاسلام سیف الله یعقوبی  گفت: باید ریشه فساد اقتصادی را کند و با مفسادان به صورت قاطع برخورد کرد.

وی تصریح کرد: امروز وظیفه ما نگهداری از فرهنگ اسلامی و حفظ ارزش های اسلامی است.

امام جمعه شهرضا گفت: فرهنگ جامعه اسلامی باید اسلامی باشد نباید بگذاریم فرهنگ غرب و بیگانه در فرهنگ ما نفوذ کند.

حجت الاسلام سیف الله یعقوبی  گفت: ما نباید به مسائل جامعه بی تفاوت باشیم زیرا دشمن با تمام نیرو در حال هجمه به فرهنگ اسلامی است.

وی با بیان این که شعار همه ما مرگ بر آمریکا بوده و خواهد بود گفت: ملت ایران هرگز تسلیم زور گویی نخواهد شد.

امام جمعه شهرضا گفت: جوان های انقلابی باید حضور فعال تری در میدان داشته باشند باید دولت از نخبه های کشور در زمینه های متفاوت بخصوص اقتصادی استفاده کند.

حجت الاسلام سیف الله یعقوبی  لازمه عبور از مشکلات اعتماد به نفس و مقاومت دانست و افزود: باید مسئولان و مردم به دشمن پیام قدرت بدهند نه این که ضعف نشان دهند.

وی گفت: با اقتدار ما دشمن عقب نشینی خواهد کرد و ملت ایران به برکت اسلام شکست ناپذیر خواهد بود.

امام جمعه شهرضا گفت:  اربعین حماسه باعظمت سیاسی عبادی و نماد شیعه و تشییع است حماسه اربعین پاسخ محکمی به دشمنان است و پیام های زیادی دارد.

حجت الاسلام سیف الله یعقوبی  گفت: شهرضا یک موکب دارد باید همه کمک کنیم تا این موکب به بهترین نحو ممکن خدمت رسانی کند.

 

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang