کد خبر : 144279 دسته : دینی ومذهبی
تاریخ انتشار : Sep 22 2018 8:54AM - 2018/09/22
0 نفر 0 نفر

امام جمعه سمیرم:

یزید و یزیدیان زمان خودمان را بشناسیم

سیناخبر- امام جمعه سمیرم گفت: باید با عشق به اباعبدالله(ع)، یزید و یزیدیان زمان خودمان را بشناسیم و در مقابل یزید زمان ایستادگی کنیم تا از حق و حقیقت بیرون نرویم.

یزید و یزیدیان زمان خودمان را بشناسیم

به گزارش روزشنبه سیناخبر حجت‌الاسلام سیف‌الله دهقانی در خطبه‌های نماز جمعه سمیرم اظهار کرد: عزاداری برای امام حسین(ع) هدف نیست بلکه وسیله است و ما باید از این وسیله درست استفاده کنیم تا رضایت صاحب عزاداری را به دست آوریم.

وی افزود: به همین دلیل است که امام حسین(ع) به مصباح‌الهدی و سفینه‌النجات معروف شده است؛ برای رسیدن به هدف نیاز به اهدافی است که باید از آن بهره برد واین امکانات همان هیأت‌ها و مداحی اشعار است که زمینه‌ساز رسیدن به هدف است.

امام جمعه سمیرم با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس گفت: بهترین تجلیل از آزادگان، رزمندگان و جانبازان 8 سال دفاع مقدس این است که به آنان گفته شود زحمات‌شان فراموش نخواهد شد و مردم ادامه‌دهنده راهشان هستند.

وی خاطرنشان کرد: باید با عشق به اباعبدالله(ع)، یزید و یزیدیان زمان خودمان را بشناسیم و در مقابل یزید زمان ایستادگی کنیم تا از حق و حقیقت بیرون نرویم.

دهقانی اذعان داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید مواظب باشند با آگاهی بیشتر و رهنمودهای مقام معظم رهبری دچار اشتباهات گذشته نشوند و در تجربه تلخ برجام تکرار نشود.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang