کد خبر : 133946 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Aug 11 2018 10:08AM - 2018/08/11
0 نفر 0 نفر

رییس مرکز بهداشت شهرضا:

از خیران سلامت درشهرضا تجلیل می شود

سیناخبر- رییس مرکز بهداشت شهرضا گفت: قبل از برگزاری همایش مجمع سلامت شهرضا به ادارات فراخوان می شود تا اسامی خیران سلامت هر اداره به شبکه بهداشت ارائه و از این خیران تجلیل می شود.

از خیران سلامت درشهرضا تجلیل می شود

به گزارش سیناخبر سید حجت الله موسوی در جلسه هماهنگی برگزاری همایش مجمع سلامت شهرستان شهرضا که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: حوزه مشارکت های اجتماعی سازمان های مردم نهاد وخیریه های سلامت درراستای افزایش مشارکت مردم، ساماندهی سازمان های مردم نهاد سلامت، افزایش مشارکت بین بخشی و پیشگیری ازآسیب های اجتماعی ازسال 1393آغاز به کار کرد.

موسوی تصریح کرد: تحقق 25 درصد از سلامت جامعه در توان وزارت بهداشت و درمان بوده و 75 درصد دیگر توسط مردم، سازمان ها و ارگان ها محقق می شود.

وی افزود: درمجمع سلامت خدمت رسانی در حوزه سلامت براساس حوزه اجتماعی شهرستان درنظر گرفته شده و تمامی مناطق حتی دورافتاده ترین روستاها نیز بهره مند خواهندبود.

موسوی از برگزاری همایش مجمع سلامت در شهریوماه خبرداد و تصریح کرد: همایش مجمع سلامت به منظور آغاز به کار کردن معاونت اجتماعی درشهرستان و آشنایی افراد ،نهادها و ارگان ها با آن است.

وی یکی از اهداف برگزاری این مجمع را تجلیل ازفعالان سلامت اعلام کرد و افزود: مهمترین هدف معاونت اجتماعی افزایش سواد سلامت مردم  است.

رییس مرکز بهداشت شهرضا گفت: برای اولین بار مجمع سلامت در قزوین اجرا و براساس نتایج آن نظام نامه سلامت شکل گرفت.

موسوی تصریح کرد: همایش مجمع سلامت شهرستان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و 24مدیرشبکه بهداشت استان و 24رابط بهداشتی استان درشهریورماه برگزار می شود.

معاون فرماندارشهرضا بابیان اینکه شبکه بهداشت و درمان شهرستان عملکرد خوبی در یک سال گذشته داشته گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان در طرح تحول سلامت و ایراپن پیشگام بوده و کارگروه های سلامت و امنیت غذایی و جامعه ایمن به منظور ارائه راهکار ها و تبادل نظر درحوزه سلامت مرتب  برگزار می شود.

محمدحسین داراب افزود: می طلبد همه ادارات و نهادها دربرگزاری همایش مجمع سلامت مشارکت کنند.

شهرستان شهرضا باجمعیت 160هزار نفردر80کیلومتری جنوب اصفهان واقع است.

 

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang