کد خبر : 133942 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Aug 11 2018 9:47PM - 2018/08/11
0 نفر 0 نفر

دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرضا گفت:

حضور پر شور مردم شهرضایی در مراسم سالگرد شهید حججی

سیناخبر - دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در شهرضا گفت: در سالروز شهادت حجت خدا مردمان عاشقی گرد هم آمدند که حماسه این بزرگ مرد مدافع حرم را گرامی بدارند.

حضور پر شور مردم شهرضایی در مراسم سالگرد شهید حججی

محمد علی اباذری در گفت و گو با خبرنگار سیناخبر گفت: بیش از 200 نفر از مردم شهرضا به همراه برخی از فعالان فرهنگی شهرضا در این مراسم شرکت کردند تا تجدید عهدی با این شهید و مدافعان حرم داشته باشند.

وی با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با انواع دشمنی‌ها روبرو بودیم و شهادت یکی از ابرازی بود که توانست امنیت امروز ما را تضمین کند، اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است و همواره باید در راستای تکریم آن‌ها و خانواده‌های شهدا تلاش کنیم.

دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در شهرضا با بیان اینکه اگر انسان در کارها اخلاص داشته باشد خدا نام او را جاودان خواهد کرد، خاطر نشان کرد: علت ماندگاری نام شهید بی سر محسن حججی بحث اخلاص این شهید والا مقام بود که باعث شد نام او در تمام دنیا جلوه گری کند و می توان گفت شهدای مدافع حرم اجرشان بسیار بالاست چراکه این عزیزان در کشور دیگری برای دفاع از ارزش های اسلامی به شهادت ¬رسیدند.

حججی کسی بود که به گفته همرزمش با شهادت خود " غیرت و جوانمردی را در قالب میهن دوستی، دفاع از کشور و خدمت به مردم نشان داد.

در ادامه رابط جامعه ایمانی مشعر در شهرستان شهرضا با بیان این که شهید حججی راهی است که از سر گرفتیم گفت: جوانان باید شهید حججی را به عنوان الگو انتخاب و ادامه دهنده راه آن شهید بزرگوار باشند.

 

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang