کد خبر : 133747 دسته : دینی ومذهبی
تاریخ انتشار : Jul 18 2018 9:28AM - 2018/07/18
0 نفر 0 نفر

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان دهاقان برگزار شد

سیناخبر- جلسه شورای اقامه نماز شهرستان دهاقان روز شنبه ۲۳ تیرماه سال جاری با حضور حجه الاسلام و المسلمین رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، عسکری زاده دبیر اقامه نماز شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان دهاقان برگزار شد

به گزارش سیناخبردر این جلسه ابتدا عسکری زاده دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان دهاقان گزارشی از فعالیت های انجام شده در حوزه نماز شهرستان ارائه داد.

 در ادامه حجه الاسلام و المسلمین رنجبر ضمن تقدیر و تشکر به خاطر برگزاری جلسه شورای اقامه نماز و حضور مسئولین شهرستانی در این جلسه معنوی به ارزش و جایگاه رفیع اقامه نماز اشاره کرد و از مسئولین خواست تا با تمام امکانات خود ستاد اقامه نماز و برنامه های مصوب آن را مورد حمایت خود قرار دهند تا در سال جاری نیز همانند گذشته شاهد پیشبرد اهداف ستاد اقامه نماز باشیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان در ادامه بر همکاری و همراه بودن مسئولین با برنامه های ستاد اقامه نمازتاکید کرد و اجرای موارد ذیل را خواستار شد.

محور فعالیت ها در سال جاری در مهد کودک ها، آموزش و پرورش و دانشگاه ها باشد .

پیگیری اجرای توافقنامه های ستاد، ارزیابی از دستگاه ها و تقدیر از برترین ها ، توجه بیشتر مدیران ادارات به اقامه نماز جماعت و حضور در نماز اول وقت و پخش اذان ، ایجاد وحدت رویه در پرداخت حق الزحمه ائمه جماعات، تشکیل مجمع خادمین نماز، مساعدت و مشارکت فعال فرماندار و سایر ادارات و همکاری بیشتر با اقامه نماز شهرستان در اجرای برنامه ها، رفع معضلات مربوط به عدم همکاری بعضی از هیات امناهای مساجد .

در خاتمه هر یک از اعضاء شورا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کرده و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

منبع: سایت ستاد اقامه نماز استان اصفهان

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang