کد خبر : 113513 دسته : ورزشی
تاریخ انتشار : Jun 18 2018 3:48PM - 2018/06/18
0 نفر 1 نفر

قهرمانی تیم شهید صفایی وشاره در جام یاد یاران روستا و عشایر شهرستان شهرضا

سیناخبر- رییس هیئت روستایی شهرستان شهرضاگفت: مرحله نهایی مسابقات پیشکسوتان جام یاد یاران روستا و عشایر شهرستان شهرضا در سالن ایثار هونجان برگزار شد.

قهرمانی تیم شهید صفایی وشاره در جام یاد یاران روستا و عشایر شهرستان شهرضا

به گزارش سیناخبرروح الله رضایی افزود: در دیدار رده بندی تیم های شهدای خمینی آباد و هونجان ب به مصاف هم رفتند که در پایان تیم خوب شهدای خمینی آباد با نتیجه ی 6 بر 4 بر تیم هونجان ب غلبه کرد و به مقام سوم دست یافت.

رضایی اظهارداشت: در دیدار پایانی تیم های امین آباد و وشاره به مصاف هم رفتند که هر دوتیم با توجه به این که از بازیکنان باتجربه و خوبی بهره می بردند بازی بسیار زیبا و تماشاگر پسندی از خود ارائه دادند و درنهایت این تیم وشاره بود که از موقعیت های به دست آمده استفاده کرد و توانست حریف قدرتمند خود را شکست داده و اولین قهرمانی جام یاد یاران پیشکسوتان روستا و عشایر شهرستان شهرضا را از آن خود کند.

وی تصریح کرد: مراسم اختتامیه که با حضور گرم تماشاگران حال و هوای دیگری داشت برگزار و از نفرات و تیم های برتر مسابقات تجلیل شد.

رییس هیئت روستایی شهرستان شهرضا بیان داشت: در رده سنی بالای پنجاه سال عنوان بازیکن فنی و اخلاق به آیت الله رجائیان از هونجان و غلام بلوطکی از امین آباد رسید و عنوان بازیکنان فنی و اخلاق در رده سنی بالای 42 سال هم به سعید جهانگیری از امین آباد و شهنام عاشوری از خمینی آباد و عنوان آقای گلی مسابقات هم با 13 گل به  مرتضی فرزانه از وشاره رسید.

رضایی افزود: همچنین از داوران زحمتکش این مسابقات  اسماعیل یوسفیان، مسلم رضایی پور و مهدی محسن پور تجلیل به عمل آمد و طبق اعلام کمیته برگزاری مسابقات از بین تیم های شرکت کننده دو تیم منتخب (الف و ب) با نظر مربیان تیم ها انتخاب خواهد شد تا در مسابقات استانی و شهرستانی نماینده روستائیان و عشایر شهرستان باشند.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات

سجاد

2018/06/17

چرا نتیجه بازی فینال را نگذاشتید.وبهتر بود عکسی هم از تیم قهرمان می گذاشتید باذکر اسامی.

Designed and Powerd by Afrang