کد خبر : 103032 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Apr 17 2018 8:21AM - 2018/04/17
0 نفر 0 نفر

رییس شبکه بهداشت شهرستان شهرضا :

خانه بهداشت روستای امامزاده سیدعلی اکبر(ع)بازسازی وراه اندازی می شود

سیناخبر-رییس شبکه بهداشت شهرستان شهرضا گفت : یک خانه بهداشت اطراف امام زاده سید علی اکبر(ع) در دو ماه آینده بازسازی و راه اندازی می شود .

خانه بهداشت روستای امامزاده سیدعلی اکبر(ع)بازسازی وراه اندازی می شود

به گزارش سیناخبردکتر حجت الله تنهایی در جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرضا که در فرمانداری شهرضا برگزار شد تصریح کرد:کمبود پزشک عمومی در روستاهای اطراف شهرستان شهرضا مشکلات بهداشتی و درمانی برای مردم ساکن روستاها به وجود آورده است .

تنهایی با بیان اینکه در اواخر خرداد ماه سال 1397 بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرضا پیشرفت چشمگیری از نظر فیزیکی خواهد داشت افزود :بیمارستان امیرالمومنین شهرضا به عنوان بزرگترین بیمارستان قطب جنوب استان اصفهان شناخته شده است .

وی با اشاره به شعار روز جهانی بهداشت( پوشش همگانی سلامت همه جا برای همه) اظهار کرد : با یک بررسی سلامت کامل خود در دوره جوانی می توان از بیماری های دیگر جلوگیری کرد.

رییس شبکه بهداشت شهرضا با بیان اینکه رعایت استانداردهایUHC به معنای ارائه رایگان همه خدمات بهداشتی نیست ادامه داد :هیچ کشوری نمی تواند همه خدمات بهداشتی درمانی را به طور رایگان ارائه دهد.

تنهایی گفت : از مهم ترین اقدامات شبکه بهداشت برپایی ایستگاه سلامت در نماز جمعه شهرضا برای نمازگزاران است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان شهرضا از نظر بهداشت در کشور مطرح است اظهارکرد: یک خانه بهداشت اطراف امام زاده سید علی اکبر(ع) در دو ماه آینده بازسازی  و راه اندازی می شود .

رییس شبکه بهداشت شهرضا در پایان تصریح کرد: شاخص  واکسیناسیون کودکان شهرضا در سال گذشته 100% می باشد .

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang