کد خبر : 239044 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jun 8 2021 11:13AM - 1400/03/18
0 نفر 0 نفر

پیام تبریک فرماندار شهرستان شهرضا به مناسبت هفته محیط زیست

سیناخبر- پیام تبریک فرماندار شهرستان شهرضا به مناسبت هفته محیط زیست.

پیام تبریک فرماندار شهرستان شهرضا به مناسبت هفته محیط زیست

به گزارش سیناخبر متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

طبیعت و محیط زیست، موهبتی خداوندی است که از مجموعه موجودات، منابع و عوامل و شرایط هماهنگی که در اطراف هر موجود زنده وجود دارد و ادامه حیات به آن وابسته است به وجود می آید.

 یکی از مهمترین و موثرترین مسئله درجهت حفظ محیط زیست ارزیابی رفتار و عملکرد آحاد جامعه در رسیدن به اصول اولیه زندگی پایدار می باشد.

دست یافتن به توسعه ای پایدار یعنی توسعه ای با حفظ ارزش های زیست محیطی، باید به تغییر در فرهنگ زیستی جوامع  باشد تا انسان بتواند  منش خود را با پایداری و پویائی طبیعت مورد مطابقت قرار دهد.

درراستای دستیابی به توسعه پایدار و نیل به آینده روشن از ریخت و پاش ها و ایجاد هر گونه آلودگی، قطع بی رویه درختان، درختی که سالیان سال به طول می انجامد تا به یک درخت تنومند تبدیل شود، جلوگیری نموده و هم در جهت سلامت، بهداشت انسانها و محیط کارمان تلاش نماییم.

اینجانب، ضمن گرامیداشت روز جهانی محیط زیست، ازتلاش و کوشش ریاست محترم اداره محیط زیست شهرستان، همکاران محترمشان، فعالان و متخصصان این عرصه و گروه های مردم نهاد حوزه محیط زیست، صمیمانه قدردانی می نمایم و بر تداوم و ضرورت تحقق سیاست های محیط زیستی نظام جمهوری اسلامی در شهرستان شهرضا تأکید می نمایم.

 بدان امید که حافظانی امین و امانتدارانی قدرشناس برای محیط زیست باشیم.

ناصر اسدی

فرماندار شهرستان شهرضا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang