کد خبر : 228796 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Mar 4 2021 8:23AM - 1399/12/14
0 نفر 1 نفر

طرح تشدید بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی در شهرضا اجرا می شود

سیناخبر- رییس اتاق اصناف شهرستان شهرضا گفت: طرح تشدید بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی در شهرضا اجرا می شود.

طرح تشدید بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی در شهرضا اجرا می شود

به گزارش روز چهارشنبه سیناخبر غلامرضا آقاسی بیان داشت: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و شروع سال جدید و همچنین افزایش عرضه و تقاضا در بازار کالا و خدمات و لزوم پایش بازار و نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی طرح تشدید بازرسی و نظارت بر اصناف از ابتدای بهمن ماه شروع شده و تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

آقاسی افزود: این طرح با حضور چند نفر بازرس متخصص و چندین نفر بازرس افتخاری در سه گروه نظارت بر کالا و خدمات اولویت دار در ایام نوروز و همچنین نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی توسط واحدهای صنفی در قالب گشت‌های مشترک با دستگاه‌های مرتبط در حال انجام است.

وی اظهار داشت: از ابتدای طرح تاکنون بیش از هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی انجام شده که منجر به تشکیل چندین فقره پرونده و ارسال آن به اداره تعزیرات حکومتی شده است.

رییس اتاق اصناف شهرستان شهرضا گفت: از شهروندان تقاضا می شود در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی از سوی واحدهای صنفی اعم از درج نکردن قیمت، گرانفروشی، کم‌فروشی و صادر نکردن صورتحساب و غیره مراتب را به شماره تلفن های ۱۲۴ و 53233338 گزارش دهند.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات

ساسان

1399/12/13

دست بازرسی و نظارت اصناف و مدیریت آقای علوی درد نکنه با نیروی کم خیلی عالی مدیریت میکنند خود اتاق اصناف که خیلی وقتا تعطیله و پاسخگویی رو به بازرسی موکول میکنند

Designed and Powerd by Afrang