کد خبر : 21082 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Sep 10 2017 8:39AM - 1396/06/19
0 نفر 1 نفر

پهن کردن فرش قرمز جلوی پای سرمایه گذاران در شهرضا

سیناخبر-نائب رییس شورای اسلامی شهرشهرضا گفت: جلوی پای سرمایه گذارانی که در این شهر فعالیت کنند فرش قرمز پهن می کنیم.

پهن کردن فرش قرمز جلوی پای سرمایه گذاران در شهرضا

به گزارش سیناخبر کمال خدادادی با اشاره به تقارن آغاز به کار شورای دور پنجم شهر با هفته دولت گفت : شورای اسلامی شهر شهرضا مسئولیت بزرگی را به عهده گرفته که این مسئولیت ناشی از اعتماد مردم به اعضای این شورا بوده است.

خدادادی موفقیت شورای شهر را در همکاری  نزدیک مردم و مسئولان با این شورا دانست وافزود : امیدواریم بتوانیم در این چهارسال موفقیت شهر را رقم بزنیم .

وی تصریح کرد: شورای اسلامی شهر مجلس کوچکی در شهر است که وظایف بزرگی را بر عهده دارد.

نائب رییس شورای اسلامی شهرشهرضا گفت: شورای شهر نباید شورای شهرداری باشد بلکه باید شورای  همه مردم ، ادارات و سازمان ها باشد و بتواند تمام مشکلات شهر و شهرداری را با کمک مسئولان و مردم شهر حل وفصل کند.

خدادادی تصریح کرد: مشکلات شهر با همفکری و تعامل بین همه مردم و ادارات قابل حل است و می طلبد تا در این زمینه

همگان همکاری کنند چون اگر همکاری و تعامل بین مردم و مسئولان باشد مشکلات به زودی حل خواهد شد.

نائب رییس شورای اسلامی شهرشهرضا گفت: شهرضا در همه زمینه‌ها پتانسیل و توان بالایی دارد و از طرفی مشکلات شهری هم وجود دارد و نمی‌توانیم بگوییم شهر فاقد مشکل است.

خدادادی اطهارداشت:  باید در راستای حل مشکلات فرهنگی اجتماعی و اقتصادی بتوانیم در چهار سال آینده برنامه های منسجم و مدونی داشته باشیم .

وی گفت: با توجه به اینکه بودجه امسال در دوره قبلی تصویب شده شورا در راستای برنامه پیش‌بینی شده حرکت خواهد کرد و در نظر از بودجه سال آینده نوین و پویا باشد.

نائب رییس شورای اسلامی شهرشهرضا از همه سرمایه‌گذاران هم شهری و خارج از شهر خواست تا در راستای سرمایه‌گذاری در شهر برنامه های متنوعی داشته باشند و در این زمینه شورا و اعضای شورا و شهرداری نیز تعامل ، همفکری و همراهی لازم را خواهند داشت.

خدادادی گفت: در سیاست ها و برنامه های شورا در نظر است تا در نقاط مختلف شهر فعالیت های عمرانی، فرهنگی وخدماتی انجام شود.

پنجمین شورای اسلامی شهر شهرضا از شهریور ماه 1396 فعالیت خود را آغاز کرد.

مهدی صالحپور، سعید آقاسی ، آرزوقوامی ، یدا...طاهر، مرتضی آقاخانی و سید مهدی فاطمی اعضای دورپنجم شورای اسلامی شهر شهرضا و رحیم جافری نیز شهردار شهرضا است.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات

احمد صالحی

1396/06/18

تشکر بسیار فراوان داریم از تک تک اعضا بخاط تمام زحمات و ایده های نابشان انشالله که موفق باشند که موفق بودن آنها موفقیت شهر است

Designed and Powerd by Afrang