کد خبر : 197258 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Feb 22 2020 10:57AM - 1398/12/03
0 نفر 0 نفر

هیچ موردی از ابتلا به کورونا در شهرضا گزارش نشده است

سیناخبر- در پی شایعه مرگ یک نفر بر اثر ویروس کورونا در شهرضا، خبرگزاری سیناخبرصحت این خبر را از مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرضا پیگیری کرد.

هیچ موردی از ابتلا به کورونا در شهرضا گزارش نشده است

به گزارش سیناخبر رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرضا صبح امروز شنبه در گفتگو با سیناخبر گفت: فرد 83 ساله با سابقه مشکلات شدید کلیوی و دیالیز با علایم شبیه آنفلوانزا در بیمارستان بستری شد و درگذشت.

حجت الله تنهایی تصریح کرد: علایم بیمار هیچ شباهتی به علایم ویروس کورونا نداشت ولی برای احتیاط بیشتر از وی نمونه گیری حلق انجام و نمونه مذکور برای آزمایش به تهران ارسال شد.

تنهایی افزود: نتیجه آزمایش ها ظرف 48 ساعته آینده مشخص و به طور صادقانه و شفاف اعلام خواهد شد.

وی بیان داشت: راه ابتلا به کورونا از طریق تماس دست است و مردم باید مرتب دست های خود را با آب و صابون بشویند و از دست دادن و روبوسی خودداری کنند.

رییس شبکه بهداشت شهرضا گفت: تمامی اقدامات احتیاطی با توجه به شرایط موجود در کشور برای جلوگیری از ورود این ویروس به شهرضا انجام شده است.

تنهایی از مردم خواست تا با حفظ آرامش به رعایت دقیق نکات بهداشتی بپردازند و پس از حضور در مکان های عمومی و هر گونه تماس با دستگیره در، کیبورد کامپیوتر محل کار و غیره دست های خود را بشویند.

وی اظهار داشت: استفاده از ماسک فقط برای افراد مبتلا و پرستاران و مراقبان بیماران توصیه می شود و برای افراد عادی ضرورتی ندارد.

تاکنون چند مورد از ابتلا به کورونا در شهرهای قم، اراک و بابل گزارش شده است.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang