کد خبر : 197129 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jan 27 2020 11:54PM - 1398/11/07
0 نفر 0 نفر

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهرضا:

همدلی دانش آموزان شهرضایی با مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

سیناخبر - مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهرضا گفت: همدلی و مهربانی دانش آموزان شهرضایی با دانش آموزان سیل زده استان سیستان و بلوچستان در دبستان دخترانه صالح برگزار شد.

همدلی دانش آموزان شهرضایی با مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

مصطفی مطهری پیش از ظهر یک شنبه در مراسم طرح سیل مهربانی همکلاسی در دبستان دخترانه صالح اظهار داشت: با توجه به وقوع اخیر سیل سیستان و بلوچستان و خسارتی که به هموطنان ما وارد شده وزارت آموزش و پرورش برنامه‌ای تهیه و تنظیم و به استان‌ها با نام سیل مهربانی اعلام کرده است.

وی تصریح کرد: بر اساس این پویش کمک‌های نقدی و غیرنقدی دانش آموزان و معلمان شهرستان شهرضا جمع آوری و برای هموطنان سیل زده در استان سیستان و بلوچستان ارسال می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرضا گفت: هدف ترویج همدلی، همراهی، ایثار و نوع دوستی در بین دانش آموزان است.

مطهری ابراز کرد: زنگ سیل مهربانی بر همین اساس در مدارس شهرستان شهرضا به صدا در آمد.

وی با تاکید بر ضرورت تقویت روحیه احسان و نیکوکاری در سطح جامعه اظهار داشت: توجه به ترویج و توسعه روحیه نیکوکاری از دوران کودکی و نوجوانی در بین مردم و به ویژه دانش آموزان از اهمیت خاصی برخوردار است و نیاز به فرهنگ نیکوکاری در شرایط کنونی بیش از گذشته احساس می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرضا گفت: اقلام مورد نیاز سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان جمع آوری، بسته بندی و از طریق اداره کل آموزش و پرورش استان در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

مطهری بیان کرد: این اقلام شامل پوشاک، پتو، زیرانداز، مواد خوراکی و غذای بسته بندی شده با تاریخ مصرف مدت دار، انواع لوازم بهداشتی و نوشت افزار است.

استان اصفهان معین دو شهرستان سیل زده استان سیستان و بلوچستان است/خبرگزاری مهر

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang