کد خبر : 197045 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jan 14 2020 5:07PM - 1398/10/24
0 نفر 0 نفر

نیروهای خدماتی شهرداری، پاکیزگی را به خیابان های سروستان هدیه کردند

سینا خبر- معاون خدمات شهری شهرداری شهرضا گفت: نیروهای خدماتی در یک حرکت جهادی پاکیزگی را به اهالی فاز دو سروستان هدیه کردند.

نیروهای خدماتی شهرداری، پاکیزگی را به خیابان های سروستان هدیه کردند

به گزارش روز سه شنبه سینا خبر محمد حسین کوهی زاده  در خصوص اینکه ارائه خدمات به مردم باید در عمل نیز در بین آحاد مختلف جامعه عملیاتی شود و مصادیق حقوق شهروندی را محقق کند، تصریح کرد: با توجه به  دستور شهردار در راستای تحقق این هدف، فراخوانی از سوی معاونت اجرایی و خدمات شهری مبنی بر حرکت جهادی در راستای پاکسازی مناطق کم برخوردار، من جمله شهرک طالقانی، سروستان و چند نقطه دیگر شهر ابلاغ شد.
 کوهی زاده با اشاره به استقبال خوب نیروهای خدمات شهری از این طرح عنوان کرد: با توجه به برودت هوا، تعداد زیادی از نیروهای خدماتی شهرداری داوطلبانه آستین همت بالا زده و اقدام به رفت و روب، جمع آوری ضایعات و نخاله های ساختمانی و رفع سد معبرکردند.
وی اظهار داشت: در این اقدام زمین های بایر در منطقه فاز 2 سروستان که محل تجمع زباله و نخاله های ساختمانی شده بود پاکسازی و بارگیری شد.

معاون خدمات شهری شهرداری شهرضا بیان داشت: این نخاله ها به محل تخلیه نخاله های ساختمانی واقع در گردنه پوده منتقل و این اقدام شهرداری باعث خشنودی ساکنان محل شد.
کوهی زاده افزود: مقرر شد از این پس بر اساس جدول زمان بندی نظافت کامل مناطق کم برخوردار استمرار یافته و در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang