کد خبر : 196982 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jan 5 2020 11:14AM - 1398/10/15
1 نفر 0 نفر

آن سفرکرده که صدقافله دل همره اوست

سیناخبر- اگر همه دنیا تهدیدمان می کردند می گفتیم: حاج قاسم مگه میذاره کسی طرف ما بیاد؟

آن سفرکرده که صدقافله دل همره اوست

شیر بودیم به پشتوانه شیرمردی ها و دلاوریهایت. یک حاج قاسم می گفتیم دلمان به اندازه کوهی از آتشفشان گرم می شد.

سردار دلها که می گوییم بیخود نیست. در دل هر ایرانی خانه ای داشتی به وسعت دنیا. مگر می شود باور کرد که دیگر نباشی؟ مگر می شود باور کرد که دیگر حاج قاسم نداشته باشیم؟

آخر چگونه یتیم شدن یک ملت در یک ساعت، یک لحظه و یک مکان را می توان باور کرد؟ مگر یک انسان چقدر می تواند بزرگ باشد که این همه دل با رفتنش بسوزند، شعله بکشند و به درد آیند؟

سردار سنگرهای بی دفاع! مرد میدان های نبرد! شیرمرد دلاور! حتی یک لحظه فکر نکردیم که داعش و عمالش بتوانند یک مشت از خاکمان را در دست بگیرند. مگر حاج قاسم می گذاشت کسی نگاه چپ به خاک ایران کند؟

هر چه نام نیکوست برازنده ات. سپهبد، سردار، امیر، بزرگ مرد، چه بگویم؟

نه تنها ایران که جهان، ژنرال سلیمانی اش را از دست داد. ژنرالی که در اوج بزرگی خود را سرباز خوانده و تا آخرین لحظه سادگی را سرلوحه زندگی دنیایش قرار داد.

کربلا، نجف، اهواز، مشهد، قم، تهران و کرمان. همه خاک ایران دلبسته ات هستند و در آرزوی میزبانیت و خوشا به حال خاک کرمان که خانه ابدی تو خواهد بود.

ما تا آخرین نفس می ایستیم. دهان منافقان و ترسویان را از خاک پر می کنیم. به هر کس که جرأت کند بگوید سلیمانی یک نفر بود، خواهیم فهماند که قهرمان یک ملت، جان ملت است.

نمی شود به جان ملتی ضربه بزنند و آرام بنشیند. آرام نشستن مرگ تدریجی است. ما انتقامی سخت خواهیم گرفت از هر کس که پشت نقاب تهدید، ترسش را مخفی می کند.

به قول سردار بزرگمان " شما که می ترسید چرا چنین غلطی کردید؟"

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang