کد خبر : 176731 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Nov 16 2019 11:48AM - 1398/08/25
0 نفر 1 نفر

700 تن برنج آلوده در شهرضا توقیف شد

سیناخبر- رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرضا گفت: 700 تن برنج آلوده در شهرضا کشف و توقیف شد.

700 تن برنج آلوده در شهرضا توقیف شد

به گزارش روز پنجشنبه سیناخبر حجت الله تنهایی در کارگروه تخصصی اجتماعی، سلامت، زنان و خانواده که در فرمانداری برگزار شد، تصریح کرد: این میزان برنج آلوده که در انباری دپو شده بود، با مراقبت و دقت لازم در یک کارخانه ساخت الکل صنعتی به کارگرفته شد.

تنهایی همچنین از کشف و ضبط 18 تن ذرت آلوده خبر داد و افزود: محموله ذرت با هماهنگی دادستان شهرستان پلمپ و به یکی از شهرستان های جنوبی کشور برگشت داده و تحویل مقام قضایی آن شهرستان شد.

وی با اشاره به طرح توسعه بیمارستان امیرالمومنین(ع) گفت: با بهره برداری از یال جدید بیمارستان در دی ماه، 140 تخت بستری به ظرفیت بیمارستان اضافه می شود.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرضا با اشاره به مشکل کمبود نیروی انسانی در بخش درمان شهرستان بیان داشت: قرار است از طریق آزمون استخدامی 70 نفر نیرو به شهرضا اختصاص یابد.

تنهایی اظهار داشت: با وجود اختصاص یک نفر نیروی متخصص رادیولوژی به شهرضا باز هم در این بخش کمبود نیرو خواهیم داشت .

وی گفت: 4 تن تخم مرغ فراوری شده که در شرایط نامناسب و غیربهداشتی نگهداری و در قنادی های سطح شهر توزیع می شد، کشف و ضبط شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرضا از کلیه کسبه و اصناف خواست تا قبل از خرید مواد اولیه حساس مانند روغن و رنگ، هماهنگی های لازم را با شبکه بهداشت انجام دهند.

شهرستان شهرضا با جمعیت 160 هزار نفر و دو شهر شهرضا و منظریه و 23 روستا در 70 کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات

بنده خدا

1398/08/23

گفتن فایده ندارد آفتابه لکن هفت دست شام وناهارهیچی اگرمتخصص نباشد چه فاید برایک مریض سونومثلا جمعه باید مریض راببرند اصفهان

Designed and Powerd by Afrang