کد خبر : 175631 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Apr 15 2019 5:37PM - 2019/04/15
0 نفر 0 نفر

6 پروژه عمرانی در شهرضا افتتاح و کلنگ زنی می شود

سیناخبر- مسئول دفتر نماینده مردم شهرستان های شهرضا و دهاقان گفت: در سال جاری 6 پروژه عمرانی در شهرضا افتتاح و کلنگ زنی می شود.

6 پروژه عمرانی در شهرضا افتتاح و کلنگ زنی می شود

به گزارش روز دوشنبه سیناخبر سید مسعود میرشجاعی در جلسه شورای اداری که در فرمانداری شهرضا برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر و تشکر از فعالیت اعضای ستاد نوروزی و شورای مدیریت بحران در ایام نوروز با اشاره به سیل اخیر در کشور گفت: مردم شهرضا همیشه در امور خیر پیشتاز بوده اند واکنون نیز باید به کمک سیل زدگان بشتابیم.

میرشجاعی تصریح کرد: اقدامات اولیه برای افتتاح و کلنگ زنی چندین پروژه عمرانی در سطح شهرستان انجام شده است.

وی بیان داشت: یکی از این پروژه ها افتتاح و بهره برداری یال دوم بیمارستان امیرالمومنین(ع) است که بخش عمده ای از عملیات زیربنایی آن انجام شده و تجهیز و تامین تجهیزات پزشکی آن در سال جاری دنبال می شود.

مسئول دفتر نماینده مردم شهرستان های شهرضا و دهاقان افزود: کلنگ زنی و آغاز عملیات احداث زیرگذر ورودی محله های جرم افشار و منوچهر آباد، احداث زیرگذر مقابل شهر منظریه و منطقه کارگاهی امیرکبیر و احداث تقاطع غیر هم سطح در انتهای بلوار جانبازان و ورودی دهاقان در ماه های آینده دنبال می شود.

میرشجاعی گفت: عملیات تعریض جاده شهرضا – مبارکه انجا م شده و آسفالت آن و 6 بانده شدن جاده اصفهان – شهرضا با تامین اعتبار لازم در سال جاری پیگیری می شود.

وی مهم ترین اقدام برای کمک به اشتغال جوانان شهرستان را پیگیری راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی شهرضا دانست و افزود: کمیته احصاء و جمع آوری اطلاعات مالکیتی کارخانه تاریخی نوین شهرضا شکل گرفته و امیدواریم امسال بحث تملک کارخانه حل شود.

مسئول دفتر نماینده مردم شهرستان های شهرضا و دهاقان اولویت شهرداری را تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی شهر از جمله خیابان امام علی(ع)، خیابان شهید کشوری و میدان دام دانست.

شهرستان شهرضا با جمعیت بیش از 160 هزار نفر و 23 روستا و دو شهر منظریه و شهرضا در 70 کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang