کد خبر : 175629 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Apr 15 2019 5:28PM - 2019/04/15
0 نفر 0 نفر

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان شهرضا :

مالیات اصناف و شرکت های صنعتی کمک کننده به سیل زدگان بخشیده می شود

سیناخبر – رییس جمعیت هلال احمر شهرستان شهرضا گفت: بر اساس اعلام اداره دارایی مالیات مستقیم واحدهای صنفی و شرکتهای صنعتی کمک کننده به سیل زدگان بخشیده می شود.

مالیات اصناف و شرکت های صنعتی کمک کننده به سیل زدگان بخشیده می شود

به گزارش روز دوشنبه سیناخبر سید حسام الدین سجادی در جلسه شورای اداری که در فرمانداری شهرضا برگزارشد، گفت: در شهرستان پلدختر 5 هزار منزل مسکونی آسیب دیده و بیش از 30 هزار نفر بی سرپناه شدند.

سجادی تصریح کرد: سیل زدگان همه شرایط زندگی خود را از دست داده اند و نیاز به کمک های همه مردم دارند.

وی افزود: وسعت سیل در استان خوزستان بیشتر بوده و 200روستا درگیر سیل شده است.

رییس جمعیت هلال احمر شهرضا گفت: نیازهای سیل زدگان طی روز های آینده تغییر می کند و در حال حاضر نیاز به موکت، زیرانداز ، شوینده ها، اقلام بهداشتی و مواد غذایی است.

سجادی از مردم خواست به صورت خودجوش اقدام به ارسال کمک های خود نکنند و تصریح کرد: جمعیت هلال احمر معرفی نامه به مناطق سیل زده و وسیله نقلیه برای حمل کمک ها را در اختیار مردم می گذارد.

همچنین در ادامه جلسه رییس مجمع جوانان استان اصفهان گفت: روز پنجشنبه جشنواره روز جوان و مراسم گلریزان برای جمع آوری کمک های نقدی برای سیل زدگان در شهرضا برگزار می شود.

نورالدین سهرابی اظهار داشت: مجمع ملی سمن های جوانان کشور برای کمک رسانی به مناطق سیل زده شاخه های اجتماعی زیادی تشکیل داده و دو محموله کمک ها نیز ارسال شده است.

شهرستان شهرضا با جمعیت بیش از 160 هزار نفر و 23 روستا و دو شهر منظریه و شهرضا در 70 کیلومتری جنوب اصفهان واقع شده است.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang