کد خبر : 175583 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Apr 18 2019 7:54AM - 2019/04/18
0 نفر 3 نفر

کاور انار بهترین گزینه حفاظت محصول است

سیناخبر- رییس شرکت یاقوت انارستان شهرضا گفت: در حال حاضر انتخاب کاور انتخاب بهترین گزینه برای حفاظت از سرمایه باغ داران بدون نگرانی از رفتارهای غلط باغ داران مجاور یا منطقه است.

کاور انار بهترین گزینه حفاظت محصول است

به گزارش سیناخبر غلامرضا دباغ تصریح کرد: گذاشتن کاور روی میوه یعنی نه به آفتاب سوختگی، کاهش چشمگیر کرم زدگی، جلوگیری مطمئن از سایر آفات محیطی و اقدام جدی در جهت تولید محصولی ارگانیک.

دباغ بیان داشت: زمان گذاشتن کاور در فرآیند محافظت بسیار مهم است لذا با استفاده از روش‌های علمی شناخته شده (همچون تله گذاری) به محض اطلاع از ورود پروانه آفت به باغ باید اقدام به کاور گذاری کرد.

وی افزود: کاور را باید روی گلهای ماده که دارای تخمدان رشد یافته و خامه بلند می باشند و به اندازه تقریبی یک گردو شده‌اند قرار داد.

رییس شرکت یاقوت انارستان شهرضا گفت: باید در هنگام قرار دادن کاور از بسته شدن کامل درب ورودی کاور مطمئن شد و در صورت نیاز می توان از قطعات کوچک فوم یا پنبه آغشته به چسب طبیعی سرشت استفاده کرد.

دباغ اظهار داشت: باغداران باید در هنگام قرار دادن کاور جنبه احتیاط را رعایت کنند تا از خوردن صدمه‌ای به میوه ضعیف جلوگیری شود.

وی بیان داشت:  لازم است که از چیدن یا زخمی کردن برگ های نزدیک گل انار خودداری کرد زیرا این کاور قادر است سرسبزی  برگ ها را در داخل خود تامین نماید ولی حتی المقدور باید برگ ها بیرون کاور بماند.

رییس شرکت یاقوت انارستان شهرضا گفت: در این راستا نصابانی زبده و آموزش دیده را تربیت کرده ایم که می توانند برای خریدهای انبوه راهگشای مشتریان باشند.

دباغ تصریح کرد: نصب کاور هرگز نمی تواند میزان آلودگی را صفر کند ولی با رعایت موارد فوق می تواند در کاهش خسارت تاثیر چشمگیری داشته باشد.

وی افزود: چون مبارزه تلفیقی با آفت بهترین روش است لذا به موازات استفاده از کاور باید حتما به موارد آبیاری منظم و به موقع، هرس صحیح درختان، استفاده از تقویت کننده های مجاز و خصوصاً جمع آوری و از بین بردن میوه های آلوده توجه ویژه داشت.

رییس شرکت یاقوت انارستان شهرضا گفت: این کاورنه‌ تنها نور و هوای لازم را به میوه می رساند بلکه چند بار مصرف است. دارای خصوصیات فیزیکی و مکانیکی آزمایش شده مناسب است لذا در هنگام برداشت میوه باید دقت شود تا بتوان دوباره از آن استفاده کرد. (یکی از دلایل مقرون به صرفه بودن آن)

دباغ گفت: کاور پیشنهادی علاوه بر انار در ابعاد متفاوت برای برخی میوه های دیگر همچون انگور، به، پسته و گلابی به‌کارگیری شده و تاثیر آن اثبات شده است. (در مورد انگور اثرات اقتصادی شایان توجه بود) این شرکت چنانچه مشتری تمایل داشته باشد آماده پذیرش سفارشات است.

وی گفت: از آنجایی که فرایند آماده سازی کاور زمان بر است توصیه می کنیم سفارشات سال بعد را در زمستان اعلام فرمایید تا هر نوع کاوری که مشتری خواست به موقع آماده گردد.

رییس شرکت یاقوت انارستان شهرضا اظهار داشت: از طرف همکاران به شما قول می دهم که در راستای رسیدن به پیشنهادی مناسب تر و بهتر از پژوهش و تحقیق دست برنداریم. خاضعانه آماده شنیدن پیشنهادات و انتقادات شما مشتری عزیز هستم که لطف فرموده برای من به آدرس زیر ایمیل فرمایید:

Gholamdabbagh@Gmail.com

دباغ تصریح کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی که اخیرا گریبانگیر کشور عزیزمان ایران شده است و با توجه به تورم فزاینده ای که مواد اولیه همه صنایع داشته اند این شرکت مفتخر است اعلام نماید با پیگیری و رایزنی‌های صورت گرفته توانستیم قیمت محصول خود را به گونه ای تنظیم نماییم که در مقایسه با بقیه تولیدات داخلی و خارجی با افزایش کمی نسبت به سال گذشته قابل ارائه باشد.

وی افزود: به علاوه ابعاد کاورها به گونه‌ای در نظر گرفته شده که نه تنها بتواند پاسخگوی میوه انار های سوپر با اندازه های خیلی بزرگ باشد بلکه بتوان از این کاورها برای حفاظت از انارهای دو قلو نیز استفاده کرد.

لازم به ذکر است که قیمت اعلام شده این کاور برای خرید محدود مشتری می باشد چنانچه تعداد سفارش قابل توجه گردد قیمت اعلامی کاهش چشمگیری می یابد.

جدول قیمت کاورها و نحوه خرید باغداران محترم در ذیل آمده است.

تذکر: باغ داران محترمی که برای یک چهارم نهایی پرداخت خود قصد دادن چک دارند باید تصویر چک به انضمام مشخصات صاحب چک را از طریق تلگرام ارسال نمایند تا مورد بررسی قرار گرفته و پس از تایید اعتبار آن را به آدرس :

شهرضا – بلوار شهید مطهری – فرعی 40 – پلاک 66 و کد پستی 8618767141

پست پیشتاز نمایند.

همچنین باغداران محترم می توانند شماره های حساب و یا کارت معتبر شرکت را با تماس با شماره 09022523501 دریافت کنند.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات

ناصر

2019/04/14

باید یادمون باشه به خدا بگیم وقتی خواستی انار خلق کنی حتما کاورهاشو هم یادت باشه بفرستی که بکنیم تو کاور . این ها راه درستی نیست هم زحمتش زیاده هم غیر منطقیه . میوه باید آفتاب بخوره باد بخوره مگه میشه کرد تو کاور جل الخالق

باغدار

2019/04/09

یک باغ هزار متری ،متوسط 5000 انار دارد که هزنیه خرید کیسه چیزی حدود 1800000 میشود . هزینه کارگر هم برا 5 روز چیزی حدود 500000 میشود به نظر شما برای یک باغ هزار متری چنین هزینه ای عاقلانه است

حسن

2019/04/09

سلام کاش نظر کارشناسی میدادید این کار کاملا غیر طبیعی و غیر علمیه مگه میشه این همه انار را تو کیسه پرورش داد. پول این کیسه ها بیشتر از اون درصد اناری هست که خراب میشه

Designed and Powerd by Afrang