کد خبر : 175500 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Mar 16 2019 10:51AM - 2019/03/16
0 نفر 0 نفر

گردشگری منبع درآمد پایدار شهرداری ها است

سیناخبر- مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان گفت: هر شهری پتانسیل مثبتی دارد که باید شناخته و برای جذب گردشگر استفاده شود.

گردشگری منبع درآمد پایدار شهرداری ها است

به گزارش روز جمعه سیناخبرعلی اصغر ذاکری در جلسه مشترک فرمانداران، شهرداران و شوراهای شهر و روستای شهرستان های دهاقان و شهرضا با معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور که در سالن اجتماعات شهرداری شهرضا برگزار شد، گفت: نگاه دفتر امور شهری استان ایجاد منابع پایدار درآمدی با احیای بافت های کهن، جذب سرما یه گذار، ایجاد منطقه گردشگری یا نقطه گردشگری گردشگر در همه شهر هاست.

ذاکری تصریح کرد: در کل کشور سه مرحله قیر توزیع ولی برای استان اصفهان حواله چهارم قیر دریافت شد و با معرفی پیمانکار بین شهرداری ها توزیع می شود.

وی افزود: 90 شهرداری در استان حقوق معوقه دارند و بسیاری از پروژه ها به خاطر مسایل مالی بلاتکلیف مانده است.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان در رابطه با مشکل دهیاری ها با بنیاد مسکن گفت: مشکل بین دهیاری و بنیاد مسکن این است که دهیاری ها دستگاه اجرایی نیستند و اگر دهیاری به عنوان دستگاه اجرایی شناخته شود این مشکل حل می شود.

کمبود ماشین آلات و تجهیزات آتش نشانی و حمل زباله، فرسودگی ناوگان اتوبوسرانی شهری، کمبود قیر و آسفالت معابر شهری و مشکلات حمل و نقل روستایی از جمله مشکلاتی بود که توسط حاضران در این جلسه مطرح شد و معاون وزیر کشور قول مساعد برای پیگیری و حل آن ها داد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang