کد خبر : 175495 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Mar 15 2019 10:42AM - 2019/03/15
0 نفر 0 نفر

20 پروژه عمرانی برای شهرضا طرح شده است

سیناخبر- شهردار شهرضا گفت: 20 پروژه عمرانی برای شهرضا طرح شده است.

20 پروژه عمرانی برای شهرضا طرح شده است

به گزارش روز جمعه سیناخبرحبیب قاسمی در جلسه مشترک فرمانداران، شهرداران و شوراهای شهر و روستای شهرستان های دهاقان و شهرضا با معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور که در سالن اجتماعات شهرداری شهرضا برگزار شد، گفت: پورتال سرمایه گذاری شهرداری ها راه اندازی و در این پورتال 9 پروژه برای شهرضا تعریف و 20 پروژه مطرح شده است.

قاسمی بیان داشت: وضعیت شهرداری های استان اصفهان نسبت به سایر استان های کشور از لحاظ معوقات حقوق و مزایا خوب است.

وی افزود: در حال حاضر دغدغه شهرداری ها تامین هزینه های جاری و این موضوع به علت تکیه به ساخت و ساز و توجه کمتر به منابع درآمدی است.

شهردار شهرضا تصریح کرد: بودجه امسال شهرداری 33میلیارد تومان پیش بینی شده بود که تنها 23 و 8 دهم میلیارد تومان وصولی داشتیم و اصلاح بودجه ضروری است.

قاسمی اولویت شهرداری شهرضا را اتمام چندین پروژه نیمه تمام دانست و گفت : فرسودگی ناوگان اتوبوسرانی و کمبود سرانه فضای سبز از دیگر مشکلات شهرداری است.

وی افزود: پروپوزال طرح استفاده از پساب برای افزایش سطح فضای سبز شهرضا در حال تهیه است.

کمبود ماشین آلات و تجهیزات آتش نشانی و حمل زباله، فرسودگی ناوگان اتوبوسرانی شهری، کمبود قیر و آسفالت معابر شهری و مشکلات حمل و نقل روستایی از جمله مشکلاتی بود که توسط حاضران در این جلسه مطرح شد و معاون وزیر کشور قول مساعد برای پیگیری و حل آن ها داد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang