کد خبر : 175257 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Feb 11 2019 6:44PM - 2019/02/11
0 نفر 0 نفر

مردم شهیدپرور شهرضا حماسه آفریدند

سیناخبر- مردم شهیدپرور شهرضا حماسه آفریدند.

مردم شهیدپرور شهرضا حماسه آفریدند

به گزارش سیناخبر ، امروز مردم شهرضا،یونانچه ایران،دیارشیر مردان و شیر زنان،دیار همت ها و سربازان پا به رکابش،دیار حکما،علما و غیور مردان ایران،شهرملی سفالینه های فیروزه ای و یاقوت های سرخِ انار با مشت های کوبنده و فریادی رسا انزجار خود را از استکبار جهانی نشان دادند.

آمده بودند تا بگویند ملت ما از عربده های شرق و غرب نمی هراسند و با اعتماد به خداوند تعالی و اتکال به قدرت اسلام و ایمان بپاخواسته اند.

امسال هم مردم شهرضا بار دیگر ، همچون سایر هموطنان خود نشان دادند که در سرمای بهمن ماه و بارش باران ، آن رحمت الهی، برای گفتن فریاد مرگ بر اسرائیل و آمریکا و اثبات حمایت و اطاعتشان از ولایت فقیه ، قدرتی الهی دارند.

آری !‌خیابان شهید بهشتی تا میدان حر که میعادگاه پایانی راهپیمایان بود؛ مملو از جمعیتی شده بود که به عشق امام خمینی و دراطاعت از ولی امر مسلمین امام خامنه ای، مشت ها را گره کرده بودند و با شعارهایی آشنا ! شعارهایی که امروز چهارمین دهه ای است بر سر زبا نها یشان است، همان که مرگ امریکا و مرگ اسرائیل را می طلبد ؛ بر سر جهانی کشیدند که خود را به خواب زده اند.

مردم آمدند تا بگویند اگر دشمنان باز هم فشارهای اقتصادی را بیشتر کنند باز هم پشت رهبری و انقلاب را خالی نمی‌گذارند، امروز انبوه جمعیت با سردادن شعارهای «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی»، «مرگ بر امریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «الله اکبر» و پلاکاردهایی که بر روی آنها نوشته شده «ما تا آخر ایستاده‌ایم»، «من انقلابی‌ام» با صلابت و استوار به سمت میدان حر رفتند.

مردم مؤمن و مسلمان شهرضا هم نفس و هم صدا و هم پای با سایر هم وطنان خود، شکو ه و عظمت این روز بزرگ را با حضور اقشار مختلف،از پیران عصا به دست تا نوزادان در آغوش مادر ،به تصویر کشیدند .

در این روز ،شرکت جوانان نسل سومی از باورها به دور بود . جوانانی که امام را ندیدند اما پیام ایشان را از صمیم قلب شنیده و خودجوش اما از روی بصیرت و شناخت دشمن حمایت خود را از ولایت فقیه اعلام می کردند .

دختر و پسران جوانی که با در دست داشتن پلاکارد های مختلف با شعارهای گوناگون ،‌جلوه و طراوت خاصی به این راهپیمایی داده بودند .

حضور خواهران و برادران بسیجی از پایگاه های مقاومت با پلاکاردهایی که در دست داشتند هم زیبا و تحسین برانگیز بود. در دست این بسیجیان عکس هایی از رهبر انقلاب و امام خمینی(ره) ، عکس هایی از شهدا، سخنان کوتاه از رهبری و امام خمینی (ره) و شعارهایی علیه اسرائیل ، آمریکا و حامیان آن دیده می شد.

"ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند"شعاری بود که در این میان بیشتر به دل می چسبید.شعاری که نشان از وفاداری و ولایت مداری دارد،شعاری که نشان می دهد مردم تا پای جان در راه ولایت ایستاده اند.

امسال هم مردم شهر سفالینه های فیروزه ای آمدند تا بگویند راه شهدا را ادامه خواهیم داد، زیر ظلم استکبار نمی رویم و تا پای جان در رکاب ولایت فقیه این انقلاب را به دست صاحب اصلی اش می رسانیم.

عکاسان و خبرنگاران شهر هم از قافله عقب نماندند،آمدند تا این شکوه مردم را در لنز دوربین ها ثبت کرده و با جوهر قلمشان این لحظات ماندگار را بنگارند.

شهرستان شهرضا با جمعیت 160 هزارنفر و شهرهای منظریه و شهرضا و 23 روستا در 70 کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang