کد خبر : 175152 دسته : دینی ومذهبی
تاریخ انتشار : Jan 27 2019 12:08PM - 2019/01/27
1 نفر 1 نفر

مراسم معنوی جشن تکلیف دختران شهرستان شهرضا برگزار شد

سیناخبر- مراسم معنوی جشن تکلیف دختران شهرستان شهرضا شنبه 6 بهمن ماه سال جاری با حضور حجت الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، رستگار مدیرآموزش و پرورش شهرستان، جمعی از مسئولین آموزش و پرورش شهرستان و 550 نفر از دانش آموزان دختر 15 دبستان از مناطق مختلف شهرستان برگزار شد.

مراسم معنوی جشن تکلیف دختران شهرستان شهرضا برگزار شد

به گزارش روز یکشنبه سیناخبردر این مراسم معنوی علاوه بر اجرای برنامه های متنوع و معنوی توسط دانش آموزان ، حجت الاسلام و المسلمین علیدادی یکی از مجریان جشن تکلیف، ضمن تأکید بر جایگاه و ارزش اقامه نماز در شرع مقدس و همچنین اشاره به حساس بودن این مرحله از زندگی دانش آموزان از کلیه دانش آموزان خواست تا نماز را در اول وقت بجای آورند تا از آثار و برکات آن بهره مند گردند.

وی همچنین در خصوص اهمیّت و ارزش عبادت و در رأس آنها نماز در زندگی انسان نکاتی را مطرح کرد و از دانش آموزان خواست تا نماز را از ابتدای این سن مورد توجه قرار دهند تا در کلیه مراحل زندگی و تحصیلی موفق باشند.

در این مراسم نورانی و معنوی حجت الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ضمن عرض تبریک به دانش آموزان، مادران، مربیان و مسئولین آموزشگاه در خصوص آداب نماز جماعت و حضور قلب در نماز مطالبی را عنوان و تأکید کرد: اگر اعمال انسان با حضور قلب انجام گیرد به موفقیت ختم خواهد شد.

 حجت الاسلام جعفری از دانش آموزان خواست تا همواره به والدین و آموزگاران خود احترام بگذارند و حتی الامکان نماز را اول وقت اقامه نمایند تا از آثار و برکات این فریضه مقدس و الهی بهره مند شوند.

در این مراسم معنوی به کلیه دانش آموزان جوایزی اهدا شد و در پایان دانش آموزان نماز جماعت ظهر وعصر را به امامت حجه الاسلام جعفری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان اقامه کردند.

منبع: سایت ستاد اقامه نماز استان اصفهان

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات

بی نام

2019/01/27

این جشن دردوروزمتوالی وبادوسبک متفاوت باهزینه خانواده ها وهزینه یکسان ولی جشن متفاوت برگزارشده است

Designed and Powerd by Afrang