کد خبر : 175038 دسته : دینی ومذهبی
تاریخ انتشار : Jan 10 2019 8:17AM - 2019/01/10
4 نفر 0 نفر

محافل وکرسی تلاوت شاخص انس باقرآن کریم در دهه فجر فاطمی در دهاقان برگزار می شود

سیناخبر- مدیر مکتب القرآن الکریم و مشاور شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دهاقان از برگزاری محافل قرآنی وکرسی تلاوت در دهه فجر فاطمی ویژه دهاقانیها خبر داد و گفت: به منظور گسترش فرهنگ قرآنی و اشاعه تلاوت قرآن در سطح جامعه همزمان با دهه مبارک فجر محافل انس با قرآن کریم درشهرستان دهاقان برگزار می شود.

محافل وکرسی تلاوت شاخص انس باقرآن کریم در دهه فجر فاطمی در دهاقان برگزار می شود

به گزارش روز پنجشنبه سیناخبرسید امیر حجازی گفت: محافل انس با قرآن موجب تقویت ارتباط و دوستی بیشتر انسان با قرآن می شودتا بتوان زمینه درک مفاهیم و عمل به دستورات قرآن را بیش از پیش در جامعه عملیاتی کرد.

حجازی تصریح کرد: همه ما مدیون زحمات امام و شهدای عزیزی هستیم که در به وجود آوردن دهه فجر انقلاب اسلامی و احیای اسلام ناب محمدی (ص) خالصانه مجاهدت کردند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی فراهم شدن بستر مناسب فعالیت های دینی و فرهنگی است و مراسم تجلیل و تکریم از فعالان قرآنی در دستور کار خواهد بود.

مدیر مکتب القرآن الکریم افزود: حضور سیدجواد فروغی مبلغ و قاری بین‌المللی  و استاد شهریار پرهیزکار و قاریان بین المللی و گروه های تواشیح از برنامه های دیگر دهه مبارک فجر فاطمی در دهاقان می باشد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang