کد خبر : 144781 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Dec 6 2018 10:54AM - 2018/12/06
0 نفر 0 نفر

پیام تبریک رییس دانشگاه شهرضا به مناسبت روز دانشجو

سیناخبر- پیام تبریک رییس دانشگاه شهرضا به مناسبت روز دانشجو.

پیام تبریک رییس دانشگاه شهرضا به مناسبت روز دانشجو

به گزارش سیناخبردکتر علی بیگی رییس دانشگاه شهرضا با انتشار پیامی فرارسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

شانزده آذر، جلوه‌ای روشن از مقاومت و ایستادگی دانشجویان آگاه و مسلمان در برابر سلطه خارجی و استکبار جهانی است.

نقش دانشجویان در همه جوامع فراتر از دیگر اقشار اجتماعی است و این امتیاز و تمایز به دلیل تقارن جوانی و فرهیختگی با روحیه عدالت طلبی، آزادیخواهی و تحول خواهی به سوی تحقق آرمان‌ها و ایده‌آل‌هاست.

16 آذر و روز دانشجو فرصتی ارزشمند برای بازنگری هویت انقلابی دانشجویان ایران اسلامی است. دانشجویانی که با آگاهی و بصیرت دینی و انقلابی و با الهام از سیره پیامبر اعظم (ص) و ائمه اطهار (ع) خط سرخ شهادت را در مبارزه با استکبار و ظلم خط مشی و سرلوحه خود قرار داده اند.

اینجانب به عنوان خدمتگزاری کوچک در عرصه علم ودانش، با گرامیداشت یاد و خاطره امام شهیدان و شهیدان پاک 16آذر و همه شهدای استاد و دانشجو و جانبازان و آزادگان سرافرازی که دانشگاه به اسلام عزیز و ملت ایران تقدیم کرده است این روز بزرگ را به همه دانشجویان و دانشگاهیان عزیز کشور تبریک می گویم و امید دارم با درک و شناخت دقیق، علمی وکاربردی از این جایگاه خطیر و با تکیه بر همت شایسته دانشجویان عزیز و جامعه علمی، زمینه ساز توسعه، پیشرفت و آبادانی کشور اسلامی ایران باشیم.

منبع: روابط عمومی دانشگاه شهرضا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang