کد خبر : 144424 دسته : ورزشی
تاریخ انتشار : Oct 11 2018 10:46AM - 2018/10/11
0 نفر 0 نفر

رویکرد و نگاه به ورزش بانوان باید در سطح استان نهادینه شود

سیناخبر- رييس گروه هماهنگي امور بانوان اداره كل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت : باید رویکرد و نگاه به ورزش بانوان در سطح استان نهادینه شود.

رویکرد و نگاه به ورزش بانوان باید در سطح استان نهادینه شود

به گزارش روز پنجشنبه سیناخبر دراولین جلسه شورای گروه ورزش بانوان شهرستان های منطقه 5 استان اصفهان که با حضور رييس گروه هماهنگي امور بانوان اداره كل ورزش و جوانان استان اصفهان و مسئولان ورزش بانوان شهرستان های سمیرم و دهاقان به میزبانی شهرستان شهرضا برگزار شد، نسرین شاکری فرد با اشاره به ضرورت و اهمیت نهادینه سازی ورزش در بانوان، تأکید کرد: داشتن سلامتی و تندرستی در ابعاد مختلف جسمی، روانی، ‌اجتماعی و اخلاقی از ویژگی‌های یک بانوی بهنجار جهت انجام نقشهای محوله است.

شاکری فرد افزود: این قشر از جامعه علاوه بر خانواده، در عرصه اجتماعی نیز به انجام وظایف خطیر مشغول است و به همین علت باید بسترهای لازم و مناسب برای پرداختن به فعالیت بدنی برای سلامتی و حضور در میادین ورزشی داخل کشور و بینالمللی و همچنین شرایط لازم برای امور اجرایی در ورزش بانوان توسط بانوان، مهیا شود.

در ادامه مسئول ورزش بانوان اداره کل استان در خصوص طرح تطبیقی ورزش گروه های خاص مانند سالمندان، بیماران خاص، معلولین، کودکان و بانوان باردار و طرح پارک گام به ایراد سخن پرداخت.

در بخش دیگری از این نشست مسئولان ورزش بانوان شهرستان ها نیز با بیان مسائل به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پایان ریيس گروه هماهنگي امور بانوان اداره كل به اتفاق مشاور امور بانوان در فرمانداري، رییس اداره ورزش و جوانان و شهردار با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

منبع: روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرضا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang