کد خبر : 144421 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Oct 11 2018 10:10AM - 2018/10/11
0 نفر 0 نفر

فرماندار شهرستان دهاقان:

مسئولان نقش مهمی در تکمیل پازل سلامت جامعه ایفا می کنند

سیناخبر – فرماندار شهرستان دهاقان گفت: مسئولان نقش مهمی در تکمیل پازل سلامت جامعه ایفا می‌کنند.

مسئولان نقش مهمی در تکمیل پازل سلامت جامعه ایفا می کنند

به گزارش روز پنجشنبه سیناخبر علی اصغر قاسمیان در جلسه کمیته برنامه‌ریزی سلامت و امنیت غذایی، اظهار کرد: امروزه در کنار حفظ سلامت جسمی، روانی و اجتماعی، تأمین سلامت معنوی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: اگر مسئولان حوزه‌های مختلف، با همدلی و اتحاد برنامه ریزی‌های منسجم برای تامین سلامت اجتماعی داشته باشند، هیچ گونه خللی در این زمینه در اجتماع ایجاد نمی‌شود و در واقع با تکمیل پازل سلامت، امنیت افراد نیز تضمین می‌شود.

فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به رویکرد دولت تدبیر و امید در راستای حفظ سلامت جامعه و مبارزه با پدیده مواد مخدر، خاطرنشان کرد: اجتماعی شدن مسائل مربوط در این زمینه‌ها باعث می‌شود هر کسی در هر مسئولیتی، بیش از گذشته به آن اهمیت داده و تمام تلاش خود را بکار می‌گیرد تا امنیت و سلامت جامعه همچنان حفظ شود.

قاسمیان با اشاره به لزوم گسترش همکاری بین بخشی، اضافه کرد: مشارکت مردمی در زمینه‌های مختلف بهداشت اعم از فردی و اجتماعی باید بین آن‌ها نهادینه شود و در این‌باره بر لزوم اطلاع‌رسانی منسجم تاکید می‌شود.

وی با اشاره به این که برخی از مسئولان در جلسات به ارائه آمارهای ضد و نقیض می‌پردازند، تصریح کرد: در جلساتی که با حضور خبرنگاران برگزار می‌شود، باید آمار دقیق باشد و ارائه اینگونه آمار و یا گفتن برخی از عملکردها، ممنوع است و مسئولان باید به این نکته توجه کنند.

منبع: خبرگزاری ایمنا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang