کد خبر : 144353 دسته : علمی وپژوهشی
تاریخ انتشار : Oct 2 2018 8:18AM - 2018/10/02
0 نفر 0 نفر

رییس آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران شهرضا گفت:

خوابگاه دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای شهرضا افتتاح شد

سیناخبر - رییس آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران شهرضا گفت: خوابگاه دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای پسران شهرستان شهرضا افتتاح شد.

خوابگاه دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای شهرضا افتتاح شد

به گزارش سیناخبر، سید مجید عطایی در مراسم افتتاح خوابگاه دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای شهرضا گفت: این خوابگاه خیر ساز توسط خیر محترم حشمت الله همت به یاد پسر بزرگوارشان دکتر مهرداد همت به بهربرداری رسید.

وی تصریح کرد: این خوابگاه با مساحت 745 متر مربع با هزینه بالغ بر 850 میلیون تومان احداث شد.

رییس آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران شهرضا گفت: این خوابگاه با 16 اتاق که 14 اتاق 6 نفره برای دانشجویی و 1 اتاق تلویزیون و 1 اتاق سرپرست همراه با آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام قابل بهره برداری است.

عطایی با بیان این که این خوابگاه در مدت 7 ماه ساخته شد گفت: 84 دانشجو می توانند از این خوابگاه استفاده کنند.

وی تصریح کرد: آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران در شهرضا هزار و صد دانشجو مشغول به تحصیل دارد.

رییس آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران شهرضا گفت: آموزشگاه خوارزمی شهرضا در سال 1379 با سه مقطع کاردانی شروع به کار کرد که با همت و پتانسیل موجود در شهرستان به هشت رشته کاردانی و سه رشته کارشناسی ارتقا یافت.

عطایی با بیان مشکل اشتغال در کشور گفت: 70 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه فنی و حرفه‌ای به دلیل مدرک تحصیلی و در نتیجه حقوق و مزایای دریافت مناسب تر و همچنین مهارت کارگاهی بیشتر، به سرعت جذب بازار کار می‌شوند.

وی اظهار داشت: دو مجموعه در اختیار داریم یک ساختمان داخل شهر با مساحت 5700 متر مربع که 3 هزار متر آن ساختمان و یک مجموعه در فضای خارج شهر با مساحت 12 هکتار که 6هکتار آن با کمک خیران ساختمان احداث شده است.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang